Büyükşehir'in kırtasiye desteği sürüyor - Son Dakika

Büyükşehir'in kırtasiye desteği sürüyor

25.09.2019 13:56
Büyükşehir'in kırtasiye desteği sürüyor, System.String[]

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 2019-2020 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte ilçelerde yaşayan öğrenciler için başlattığı kırtasiye malzemesi desteğine devam ediyor.

Sosyal belediyecilik anlayışı ile gerçekleştirdiği çalışmalarla vatandaşlara her alanda destek olmayı aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi, 2019-2020 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte öğrencilerin eğitimine katkıda bulunmak amacıyla ilçelerde kırtasiye yardımı yapıyor. Okul çağındaki çocuklara içinde defter, kalem, cetvel gibi okul malzemeleri bulunduran bir çanta hediye eden Sosyal Yardımlaşma Şube Müdürlüğü ekipleri, Başkan Büyükerşen'in başarı dileğinde bulunduğu kartları da çocuklara iletiyor.

Geçtiğimiz günlerde Çifteler, Sarıcakaya, Mihalgazi, Alpu, Seyitgazi, Han, Beylikova ve Mihalıççık'da gerçekleştirilen dağıtımlar son olarak Mahmudiye ilçesinde gerçekleştirildi. İçinde defter, kalem, silgi boya kalemleri gibi malzemelerin bulunduğu çantaları alan çocuklar, eğitime verdiği destek dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ettiler. Hediyeler dolayısıyla ilçedeki çocukların çok mutlu olduğunu ifade eden Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan ise destekleri dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür etti.

Büyükşehir'in kırtasiye desteği sürüyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Büyükşehir'in kırtasiye desteği sürüyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Koronavirüse yakalanan Ekrem İmamoğlu'nun ailesinin test sonuçları negatif çıktı Şiddet son bulmuyor! Genç kadın, ölümden balkondan atlayarak kurtuldu Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi