Büyükşehir Sporcularının Deplasman Haftası - Son Dakika

Büyükşehir Sporcularının Deplasman Haftası

Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü yetiştirdiği başarılı sporcularla Eskişehir'i en başarılı şekilde temsil etmeye devam ediyor.

Büyükşehir Sporcularının Deplasman Haftası, System.String[]

Bu hafta sonu 4 ayrı branşta deplasmana giden kulüp sporcuları, basketbolda da Eskişehir şampiyonluğu için final maçına çıkıyor.

Yetiştirdiği başarılı sporcular ile birçok branşta başarıdan başarıya koşan Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü, bu hafta sonu 4 ayrı branşta Eskişehir'i temsil etmek için yollara düşüyor. Kano Federasyonu tarafından Muğla Köyceğiz'de düzenlenen Durgun Su Kano Aday Milli Takım yarışlarına 3 sporcu ile katılan Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü, Sinop'ta Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen 11-12 Yaş Kulüpler Arası Bölge müsabakalarında 9 sporcu ile boy gösterecek. İstanbul'da Burhan Felek Kapalı Yüzme Havuzu'nda düzenlenecek olan Senkronize Yüzme Yunus Yarışları'na da 10 sporcu ile katılan kulüp, Yunanistan'ın Atina kentinde düzenlenecek Gençler Avrupa Kupası judo müsabakalarında da Türk Bayrağı'nı göndere çekebilmek için ter dökecek.

Farklı branşlarda Eskişehir'i en iyi şekilde temsil ettiklerini ifade eden Kulüp yetkilileri, 25 Mart Cumartesi günü Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda saat 14.00'da U-11 Basketbol Kız Takımının da son maçını oynayarak şampiyonluk kupasına uzanacağını ifade etti

YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Okulları daha güvenli bir ortamda açabilmek için günde 100 bin test yapalım AK Parti'den döviz hareketliliğiyle ilgili açıklama: Ekonomik göstergelere bakmayanlar samimi değilsiniz Güzel oyuncu Hande Soral, yeni imajıyla beğeni topladı Yunanistan ve Mısır'ın imzaladığı anlaşmaya Türkiye'den yanıt gecikmedi! Yeni Navtex ilan edildi Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü: Koronavirüs testleri için kullanılan kitler arızalı çıktı Ünlü model Günay Musayeva, AVM çıkışı sütyensiz görüntülendi Bakan Koca, Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesini eleştirenlere İngilizlerin yayınıyla yanıt verdi Trabzonspor'la olan sözleşmesi sona eren Jose Sosa, Fenerbahçe'ye önerildi Son Dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan Yunanistan-Mısır anlaşmasına tepki: Türkiye ve Libya'nın kıta sahanlığı ihlal ediliyor Konut ve taşıt kredisi faizleri yükseltildi Yunanistan Başbakanı Miçotakis'ten gerilimi tırmandıracak sözler: Mısır'la imzalanan anlaşma meşru İngiliz güzel Chloe Ferry, yeni kalça estetiği yaptırdıktan sonra objektiflere poz verdi Sanatçı Cahit Berkay'dan yeni parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce'ye tepki: Verdiğim oyu haram ettirme Vakaların artmasıyla sıkılaştırılan denetimlere katılan kaymakam, tıka basa dolu otobüsü boşalttı Son Dakika: Trabzonspor'dan ayrılan Filip Novak, Fenerbahçe'ye transfer oldu