Çadır Kentte Yangın Tatbikatı - Son Dakika

Çadır Kentte Yangın Tatbikatı

24.12.2013 13:33
Çadır Kentte Yangın Tatbikatı, System.String[]

Akçakale Süleyman Şah Konaklama Tesisleri'nde olası yangınlara karşı önlem almak amacıyla yangın tatbikatı yapıldı.

Süleyman Şah Konaklama Tesisleri'nde yapılan yangın tatbikatını Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat, AFAD Müdürü Mahmut Sönmez, Genel Koordinatör Ahmet Alptekin, Çadır kent Müdürü Hüseyin Ortaç, müdür yardımcıları, Mustafa Başak, Bekir Engül ve Hasan Öztürk izledi.

Özellikle çadır kentte çıkabilecek yangınların önlenmesi amacıyla düzenlenen tatbikatta, çadır kentte görev yapan personellere uygulamalı olarak bilgi verildi.

Yapılan tatbikat ile ilgili olarak bir açıklama yapan Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat, "Kış ayı dolayısıyla çadır kentimizde olası bir yangına karşı çalışan personellerimizi bilgilendirmek ve yangınlara karşı nasıl müdahale etmeleri konusunda uzman arkadaşların uygulamalı anlatımıyla bir tatbikat gerçekleştirdik. İnşallah böyle bir olay yaşamayız" dedi.
(Kaynak: Gazeteipekyol)

Çadır Kentte Yangın Tatbikatı

Kaynak: Temsilci

Son Dakika Yerel Çadır Kentte Yangın Tatbikatı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'li bilim insanları katmanlı maske takmayı önerdi: Koronaya karşı yüzde 90 koruma sağlıyor Yaşlı adamın baltayla başına vurduğu karısı ağır yaralandı Lazio'daki ilk golünü atan Vedat Muriqi, İtalya'da manşetleri süsledi Tatlıses'in meşhur ettiği oryantal Didem, yıllar sonra yeniden İbo Show'da boy gösterecek Galatasaray'a gelmesi beklenen Mostafa Mohamed Saint-Etienne ile anlaştı Çobanı evlilik vaadiyle dolandıran ve canlı yayında gözaltına alınan fettan gelin tutuklandı Sokakta donmak üzere olan evsiz kadını polis kurtardı 42 gündür kayıp olan kadının cesedi çuval içinde ormanlık alanda bulundu