Çağan Irmak'ın yeni ikilisi - Son Dakika

Çağan Irmak'ın yeni ikilisi

06.04.2020 08:46
Çağan Irmak'ın yeni ikilisi, System.String[]

"ISSIZ Adam", "Babam ve Oğlum", "Dedemin İnsanları" gibi iddialı filmlere imza atan yönetmen Çağan Irmak'ın "Selim Bey'in Yolculuğu" adlı son projesinin kadrosunda değişiklik yapıldı.

"ISSIZ Adam", "Babam ve Oğlum", "Dedemin İnsanları" gibi iddialı filmlere imza atan yönetmen Çağan Irmak'ın " Selim Bey'in Yolculuğu" adlı son projesinin kadrosunda değişiklik yapıldı. Filmde başrolü Haluk Bilginer'in oynayacağı açıklanmıştı, ancak usta oyuncu rolünü Uğur Yücel'e bıraktı. Bir baba-kız hikayesini konu alan filmde Yücel'e genç oyuncu Farah Zeynep Abdullah eşlik edecek.

TEMMUZDA ÇEKİLECEK

Yapımcılığını Muzaffer Yıldırım'ın üstlendiği "Selim Bey'in Yolculuğu" filminin çekimlerine, koronavirüs salgınının atlatılıp hayatın normale dönmesi halinde temmuz ayında başlanması planlanıyor. Filmin konusu ise şimdilik gizli tutuluyor.

Çağan Irmak'ın yeni ikilisi

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Çağan Irmak'ın yeni ikilisi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Kaçak kazı yapan şahıslar, tünele havalandırma sistemi bile kurmuş Meteorolojiden 3 bölge için sağanak ve poyraz uyarısı Taksim'de maske takmadığı için ceza yiyen gençten ilginç tepki: İtiraz ederiz, olmazsa öteki tarafta görüşürüz Fenerbahçeli taraftarların tepkisine Muğdat'tan çok sert yanıt: Bir futbolcu ha maç satmış ha karısını satmış, aynı şey Yıllar sonra işgalden kurtarılan Ağdam'a giden Aliyev ve eşi, harap edilen camiye ayakkabılarını çıkararak girince gönülleri fethetti Yenilgiyi kabul eden Trump, Biden yönetimine geçiş sürecinin önünü açtı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünyaca ünlü Azerbaycanlı kick boksçu Zabit Samedov, Kuruluş Osman dizisine transfer oldu