Çağlayan, Öğretmenler ile Buluştu - Son Dakika

Çağlayan, Öğretmenler ile Buluştu

26.11.2012 14:59
Çağlayan, Öğretmenler ile Buluştu, System.String[]

Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı emekli öğretmenlerle buluştu.

Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile 25 Kasım Pazar günü emekli öğretmenlerimiz ile kahvaltıda buluştu. Başkan Çağlayan ve eşi Figen Çağlayan misafirlerini kapıda karşıladı.

Kahvaltı programı, saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile birlikte başladı. Ardından konuşmasını yapan Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan "Öğretmenlerimiz memuriyetlerinden emekli olurlar ama görevleri hep devam eder. Toplumda öğretmenlerin yeri her zaman farklıdır. Öğretmenlerimiz emekli olsalar dahi öğrencileri kendilerini gördüklerinde, büyük bir saygı gösterir. Bu sevgi ve saygı okul sıralarında ki gibi devam eder. Toplumun siz değerli öğretmenlerimizden beklentileri oldukça fazladır. Öğretmenlerimiz hayatın her anında topluma yön gösterir ve bilinçlendirir. Ekonomik sıkıntılarınızı bugün herkes bilmektedir. Hükümetin biran önce bu konu hakkında gerekli düzenlemeleri yapması gerekmektedir. Bugün sizinle birlikte olmaktan fazlası ile mutluyum" şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan ve eşi Figen Çağlayan, kahvaltı programı boyunca misafirleri ile yakından ilgilendi.

Çağlayan, Öğretmenler ile Buluştu

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Çağlayan, Öğretmenler ile Buluştu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hükümete tepki gösteren milletvekili, kürsüde kolunu kesip kanını akıttı Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Yaz aylarında Volkan - Emre karması ile Alex karması maçı yapabiliriz AK Parti Kastamonu eski İl Başkanı Uluay'ın engelli kızı, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü "Türk ürünlerine boykot gündemimizde yok" diyen Fransız Bakan'dan AB'ye küstah çağrı: Türkiye'ye karşı önlem alın Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak