Çakır, Mepet Yönetim Kurulu Başkanı Oldu - Son Dakika

Çakır, Mepet Yönetim Kurulu Başkanı Oldu

02.01.2012 15:01
Çakır, Mepet Yönetim Kurulu Başkanı Oldu, System.String[]

Petrol Ofisi Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı Ali Ertan Çakır, Metro Petrol ve Tesisler Sanayi Ticaret Anonim Şirketi(MEPET) Yönetim Kurulu Başkanı oldu Petrol Ofisi Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı Ali Ertan Çakır, Metro Petrol ve Tesisler Sanayi Ticaret Anonim Şirketi(MEPET) Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

Petrol Ofisi Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı Ali Ertan Çakır, Metro Petrol ve Tesisler Sanayi Ticaret Anonim Şirketi(MEPET) Yönetim Kurulu Başkanı oldu Petrol Ofisi Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı Ali Ertan Çakır, Metro Petrol ve Tesisler Sanayi Ticaret Anonim Şirketi(MEPET) Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

Metro Holding bünyesine 1999'da katılan ve karayolları üzerinde 25 akaryakıt istasyonu, 18 dinlenme tesisi ile ulaşım sektörüne hizmet veren MEPET Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine, 5 yıldan beri Petrol Ofisi'nde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Ertan Çakır atandı.

-ÇAKIR KİMDİR?-

İş hayatına Petrol Ofisi'nde 1979 yılında başlayan Çakır, 4,5 yıl çalıştıktan sonra 1983 yılında Shell Türkiye'ye transfer oldu. 1998 yılında Shell Türkiye ülke icra kurulu üyeliği yanında perakende satışlar müdürlüğü görevine atanan Çakır, 2002 yılı sonuna kadar perakende akaryakıt sektöründe birçok yeniliğe öncülük yaptı. 2003 yılında Shell International'ın Akdeniz Ülkeleri Perakende İş Geliştirme Müdürlüğü'ne atanarak yükselişini sürdüren Çakır, İspanya dönüşünden sonra 2004-2006 yıllarında Shell-Turcas entegrasyonunda önemli görevler aldı.

2007 başında Doğan Holding Enerji Grubu Başkan Yardımcılığına atanan Ertan Çakır, 2007 Mayıs ayında Petrol Ofisi A.Ş. Yönetim Kurulu üyeliğine ve aynı yılın Ağustos ayında da Petrol Ofisine Perakende Satışlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. Bu görevi sürdürdüğü 4,5 yıl boyunca Petrol Ofisi'nde birçok atılımı gerçekleştirdi ve 31 Aralık 2011 itibari ile bu kuruluştan ayrılarak Metro Holding bünyesinde bulunan Metro Petrol ve Tesisleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine atandı. Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi İşletme Bölümü mezunu olan Çakır, 1956 doğumlu, evli ve bir çocuk babası. - Ankara

Kaynak: ANKA

Son Dakika Ekonomi Çakır, Mepet Yönetim Kurulu Başkanı Oldu - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

İsrail kara operasyonu başlattı, Gazze'den göç başladı İsrail kara operasyonu başlattı, Gazze'den göç başladı Son Dakika: İsrail ordusu, Gazze Şeridi'ne kara operasyonu başlattı Son Dakika: İsrail ordusu, Gazze Şeridi'ne kara operasyonu başlattı İlginç kıyafetiyle Armağan Çağlayan'a konuk olan Bahar Candan'dan çok konuşulacak sözler İlginç kıyafetiyle Armağan Çağlayan'a konuk olan Bahar Candan'dan çok konuşulacak sözler ABD'de tamamen aşılanmış kişiler maske ve mesafe kurallından muaf olacak ABD'de tamamen aşılanmış kişiler maske ve mesafe kurallından muaf olacak Sofralardaki büyük tehlike! Bağışıklık sistemini perişan ediyor Sofralardaki büyük tehlike! Bağışıklık sistemini perişan ediyor Putin, BM Genel Sekreteri Guterres ile Filistin meselesini görüştü Putin, BM Genel Sekreteri Guterres ile Filistin meselesini görüştü Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Tansu Çiller esprisi sosyal medyaya damga vurdu Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Tansu Çiller esprisi sosyal medyaya damga vurdu Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili Kılıçdaroğlu'nu birinci gösteren tek anket yayınlandı! Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili Kılıçdaroğlu'nu birinci gösteren tek anket yayınlandı!
Advertisement