Çaldığı Tank İle Süper Markete Giren Adam Marketten Bir Şişe Şarap Çaldı - Son Dakika

Çaldığı Tank İle Süper Markete Giren Adam Marketten Bir Şişe Şarap Çaldı

11.01.2018 15:46
Çaldığı Tank İle Süper Markete Giren Adam Marketten Bir Şişe Şarap Çaldı, System.String[]

Çaldığı Tank İle Süper Markete Giren Adam Marketten Bir Şişe Şarap Çaldı

Rusya'da sarhoş olduğu belirtilen bir adam, eğitim alanından çaldığı bir tank ile bir süper marketin daraba ve camlarını aşağı indirirek markete girip bir şişe şarap çaldı.

Apatiity şehrinde meydana gelen olayda Görgü tanıkları adamın özel bir eğtiim merkezinden çalıdığı tank ile ormandan geçip marketin olduğu dar sokağa girdiği ve tank ile süper markete girip enkazın içinden bir şişe şarap alıp çıktığını söylediler.

Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde tank ile süper marketin yakınında bulunan bir otomobilide kullanılmz hale getiren adamın marketten aldığı bir şişe şarap ile tekrar tanka bindiği görülüyor.

Marketin alkol satmak için lisansının olmadığı belirtilirken adamın tutuklandığı belirtildi.

Haberler.Com/ Dış Haberler

Son Dakika Dünya Çaldığı Tank İle Süper Markete Giren Adam Marketten Bir Şişe Şarap Çaldı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz İnternette hızla yayılan esrarengiz palyaço fotoğrafı, Instagram hesaplarının kapanmasına neden oluyor Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler MetroPoll anketinde çarpıcı sonuçlar! MHP'lilere Erdoğan'ı, AK Partililere de Bahçeli'yi sordular Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı İstanbul'da tedirgin eden görüntü! Cenazeler otobüsle taşındı İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü