Çalılıöz Mahallesine Pazar Yeri Yapılıyor - Son Dakika

Çalılıöz Mahallesine Pazar Yeri Yapılıyor

05.05.2021 11:25
Çalılıöz Mahallesine Pazar Yeri Yapılıyor, System.String[]

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı'nın talimatıyla Çalılıöz Mahallesine Semt Pazarı yapılıyor.

1 DÖNÜMLÜK ALAN

Çalılıöz Mahallesinin ihtiyacını karşılamak için Belediye Başkanı Mehmet Saygılı'nın talimatıyla mahalle halkının ihtiyacını karşılamak için Semt Pazarı yapılıyor. Yaklaşık 1 dönüm alana yapılan Pazar yerinde asma germe membran sistemi olarak ters şemsiye görünümlü modern tasarımı yapılan içerisinde Bay Bayan WC zabıta binası ve yaklaşık 50 esnaf mahalle halkına hizmet verecek.

SAYGILI ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, ''Çallıöz Mahallemizde ekiplerimiz tarafından yapımı devam eden Kapalı Pazaryeri çalışmalarını inceledik. Kapalı Pazaryerimiz Çallıöz Mahallemize hayırlı olsun'' ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜRLER

Mahalle sakinleri ihtiyaç olan Pazar yerini için talimat veren ve yapımına başlananBelediye Başkanı Mehmet Saygılı'ya Pazar yeri için teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Çalılıöz Mahallesine Pazar Yeri Yapılıyor

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Çalılıöz Mahallesine Pazar Yeri Yapılıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sedat Peker'in kendisi hakkındaki sözlerine İçişleri Bakanı Soylu'dan sert yanıt: Operasyon faresi gibi kaçma Sedat Peker'in kendisi hakkındaki sözlerine İçişleri Bakanı Soylu'dan sert yanıt: Operasyon faresi gibi kaçma 87 yıl sonra Ayasofya'da ilk Ramazan Bayramı namazı kılındı 87 yıl sonra Ayasofya'da ilk Ramazan Bayramı namazı kılındı Elon Musk'ın Tesla satışında Bitcoin ile ödemeyi askıya alması üzerine kripto paranın değeri yüzde 10 düştü Elon Musk'ın Tesla satışında Bitcoin ile ödemeyi askıya alması üzerine kripto paranın değeri yüzde 10 düştü Emir Sarıgül ile Sibel Can hakkındaki aşk iddialarına yalanlama geldi Emir Sarıgül ile Sibel Can hakkındaki aşk iddialarına yalanlama geldi Birçok kişinin bilmediği, çalışanlar için çift tazminat alabilmenin yolları Birçok kişinin bilmediği, çalışanlar için çift tazminat alabilmenin yolları İzinsiz yolculuk pahalıya patladı! Taksiyle şehir değiştirmeye kalkan iki kadın, cezadan kaçamadı İzinsiz yolculuk pahalıya patladı! Taksiyle şehir değiştirmeye kalkan iki kadın, cezadan kaçamadı Galatasaray taraftarı, Aytaç Kara'nın paylaşımını yorum yağmuruna tuttu Galatasaray taraftarı, Aytaç Kara'nın paylaşımını yorum yağmuruna tuttu 3 kişinin öldüğü silahlı çatışmada Sedat Peker bağlantısı 3 kişinin öldüğü silahlı çatışmada Sedat Peker bağlantısı
Advertisement