Son Dakika Haberleri: Çalınan Hayvanlarına Kavuşmanın Sevincini Yaşadılar

Çalınan Hayvanlarına Kavuşmanın Sevincini Yaşadılar

3 ay önce

Çalınan hayvanlarına kavuşmanın sevincini yaşadılar Jandarmanın telefonu ile umutsuz bekleyişleri sona erdi Jandarma yaptığı operasyonda ele geçirdiği büyükbaş hayvanları sahiplerine teslim ettiBARTIN - Bartın'da İl Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen çalışmada hayvan operasyonunda...

Çalınan hayvanlarına kavuşmanın sevincini yaşadılar
Jandarmanın telefonu ile umutsuz bekleyişleri sona erdi
Jandarma yaptığı operasyonda ele geçirdiği büyükbaş hayvanları sahiplerine teslim etti

BARTIN - Bartın'da İl Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen çalışmada hayvan operasyonunda ele geçirilen 25 büyükbaş hayvandan sahipleri belirlenen 15 tanesi geniş güvenlik önlemleri altında teslim edildi.
Bartın'da önceki gün yapılan operasyonda ele geçirilen 25 büyükbaş hayvan sahiplerine teslim edilmeye başlandı. Bu kapsamda hırsızlığı yaptığı iddiasıyla tutuklanarak cezaevine gönderilen V.S. isimli şahsın Kutlubeydemirciler köyündeki evinin önüne çok sayıda jandarma ekibiyle birlikte tespitleri yapılan çalıntı hayvan sahipleri geldi. Jandarma tarafından tek tek isimleri çağrılarak hayvanlarını alan üreticiler büyük mutluluk yaşadı. Veteriner hekim tarafından yapılan kontrollerin ardından hayvanlarını araçlarına yükleyen üreticilerle ailenin karşı karşıya gelmemesi için olay yerinde geniş güvenlik önlemleri alındı. Bazı üreticilerin çalındığı sırada hamile olan doğum yapması nedeniyle buzağılarda gerçek sahiplerinin oldu.
Çalınan hayvanına kavuşan Nevzat Karataş, "Bir ineğim 8'inci ayın 17'sinde ineğim kaybolmuştu, bir tanede 6 aylık hamileyken kaybolmuştu. Şimdi buzağı ile teslim aldım. Jandarmaya şikayette bulunmuştuk, nasıl bulunduysa haber verdiler ve aldık dedi.
Nevzat Karataş'ın eşi Döndü Karataş ise, "Üzülsem mi ağlasam mı bilemedim. Çok heyecanlıyım. Kayınpederimi kaybettikten sonra hayvanımızı da kaybetmiştik. İki acı üst üste gelmişti. Babamız geri gelmedi ama hayvanımız geri geldi. Çok mutluyuz. En ufak bir şekilde haber bekliyorduk. Sonunda bulundu" diye konuştu.
Çalınan 2 hayvanı ve doğan 2 buzağısına kavuşan Kenan Özcan da, "Yaklaşık olarak 3 ay önce araziden iki tane gebe ineğim çalındı. Kolluk kuvvetlerimizin sayesinde bulundu. Öncelikle merkez karakol komutanlığımıza en alt rütbelisinden en üst rütbelisine kadar, sayın savcımıza çok çok teşekkürlerimi sunarım. Onların sayesinde hayvanlarımıza kavuştuk. Onların sayesinde hayvanlarımıza kavuştuk" şeklinde konuştu.Avrupa'nın En Büyük Beyaz Eşya Üreticilerinden İtalyan Candy Hoover Group Artık Çinlilerin Şeyma Subaşı'nın Aşk Yaşadığı İddia Edilen Fransız DJ ile Videosu Ortaya Çıktı

Son Dakika! Münbiç'te ABD Askerlerine Bombalı Saldırı: 9 Ölü, 20 Yaralı