Çalışanların yüzde 30'u 15 dakikada işe gidiyor - Son Dakika

Çalışanların yüzde 30'u 15 dakikada işe gidiyor

21.11.2019 11:16
Çalışanların yüzde 30'u 15 dakikada işe gidiyor, System.String[]

TÜİK'in "İş Organizasyonu ve Çalışma Zamanı Düzenlemeleri" araştırmasına göre, çalışanların yüzde 30,3'ü ev ile iş arası ortalama ulaşım süresi 15 dakikadan daha az sürüyor.

TÜİK'in "İş Organizasyonu ve Çalışma Zamanı Düzenlemeleri" araştırmasına göre, çalışanların yüzde 30,3'ü ev ile iş arası ortalama ulaşım süresi 15 dakikadan daha az sürüyor. 1,5 saatin üzerinde sürenlerin oranı ise yüzde 1,3.

Çalışanların yüzde 30'u 15 dakikada işe gidiyor

Kaynak: Dunya.com

Son Dakika Ekonomi Çalışanların yüzde 30'u 15 dakikada işe gidiyor - Son Dakika Ekonomi


Son Dakika

Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe Sosyal medyada ilgiyle izlendi! Kısıtlamayı ihlal eden bir grup, polis aracını görünce çığlıklar atarak kaçtı Güzel sörfçü Palmateer, çırılçıplak soyunup dünyanın en büyük dalgalarına meydan okudu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dört ilimizi uyardı: Vakalar artıyor Ayşecan Tatari suda doğum yaptığı anları paylaştı! Fotoğrafın altına yazdıkları herkesi duygulandırdı Hafta sonu 56 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Neleri yapmak serbest, kimler yasaktan muaf? Venezuela Devlet Başkanı Maduro: ABD, eşime benden boşanması için teklif yaptı Pentagon'un raporu sızdı! Savaş pilotunun çektiği UFO fotoğrafı ortaya çıktı