Son Dakika Haberleri: Çalıştığı iş yerinin sekreterini kaçıran kamyon şoförü ölü bulundu!

Çalıştığı iş yerinin sekreterini kaçıran kamyon şoförü ölü bulundu!

28 gün önce

İzmir'de 2 gündür aranan kamyon şoförü Mehmet Çayır, annesinin evinde ölü bulundu. Çayır'ın olaydan önce kendisiyle aynı iş yerinde sekreter olarak çalışan genç kızı kaçırdığı ortaya çıktı.

İzmir'in Ödemiş ilçesinden kız kaçırdığı gerekçesiyle 2 günden bu yana aranan kamyon şoförü Mehmet Çayır, Aydın'ın Köşk ilçesindeki annesinin evinde ölü bulundu.

Edinilen bilgiye göre; kamyon şoförlüğü yapan Mehmet Çayır (46), 2 gün önce İzmir'in Ödemiş ilçesinde çalıştığı iş yerinde sekreter olarak çalışan genç kızı kaçırdı. İş yeri sahibinin ihbarı üzerine 2 gündür aranan Çayır'ın aracına, en son Köşk'ün Uzundere Mahallesinden yakıt aldığı tespit edildi.

KAÇIRILAN KIZIN AİLESİNE HABER VERİLDİ

Güvenlik güçlerinin ve kaçırılan kızın yakınlarının her yerde aradığı şüpheli Mehmet Çayır, Köşk merkez Soğukkuyu Mahallesinde yaşayan annesinin evinde ölü olarak bulundu.

Her yerde aranan Mehmet Çayır'ın intihar ettiğinin tespit etmesi üzerine kayıp kızın ailesine haber verdiği ve ailenin Köşk'e geldiği öğrenildi.

Çalıştığı iş yerinin sekreterini kaçıran kamyon şoförü ölü bulundu!
Haber Yayın Tarihi: 24.06.2019 03:26 Kaynak: İHA

YORUMLAR


FETÖ'nün kanalında program sunan Reha Yeprem'i görenler tanıyamıyor Seda Sayan'dan şaşırtan açıklama: Acun'un tuzağına düşürüldüm Trump'tan çok sert Afganistan açıklaması: 10 gün içinde dünyadan silebiliriz