Camdaki Kız yine zirvede - Son Dakika

Camdaki Kız yine zirvede

29.05.2021 10:38
Camdaki Kız yine zirvede, System.String[]

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı dizi reytingde zirveye adını yazdırdı.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı dizi reytingde zirveye adını yazdırdı.

"Camdaki Kız", ABC1 kategorisinde 8.60 reyting, 18.26 izlenme payı ile AB kategorisinde 19.21 izlenme payıyla günün en çok izlenen yapımı oldu.

Başrolünde Burcu Biricik'in yer aldığı dizinin perşembe yayınlanan bölümüne ise Feride'nin Nalan'a uyguladığı şiddet damga vurdu.

Sedat ve Nalan'ın öpüştüğünü gören Feride, geçmişte yaşadığı felaketin etkisiyle kontrolü kaybedince Nalan'ın hayatı cehenneme döndü.

Camdaki Kız yine zirvede
Camdaki Kız yine zirvede

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Camdaki Kız yine zirvede - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

Manavgat'ta büyük felaket! Yangın bir türlü kontrol altına alınamıyor 00:29 Manavgat'ta büyük felaket! Yangın bir türlü kontrol altına alınamıyor İhanete uğrayan Sevda Erginci'den eski sevgilisi Yılmaz Kunt'a manidar gönderme 00:10 İhanete uğrayan Sevda Erginci'den eski sevgilisi Yılmaz Kunt'a manidar gönderme Sevgilisiyle barışan Şeyma Subaşı'dan uzun bir aradan sonra ilk poz geldi! Mesajı da bir hayli dikkat çekici 22:43 Sevgilisiyle barışan Şeyma Subaşı'dan uzun bir aradan sonra ilk poz geldi! Mesajı da bir hayli dikkat çekici
Hakan Çalhanoğlu, Inter'de şov yapıyor! Hazırlık maçına performansıyla damga vurdu 22:38 Hakan Çalhanoğlu, Inter'de şov yapıyor! Hazırlık maçına performansıyla damga vurdu Osmaniye'de çıkan orman yangını sürüyor! Tedbir amacıyla evler boşaltıldı 22:21 Osmaniye'de çıkan orman yangını sürüyor! Tedbir amacıyla evler boşaltıldı PSV'ye 2-1 mağlup olan Galatasaray, Şampiyonlar Ligi defterini kapattı! İşte Avrupa Ligi'ndeki yeni rakibimiz 20:57 PSV'ye 2-1 mağlup olan Galatasaray, Şampiyonlar Ligi defterini kapattı! İşte Avrupa Ligi'ndeki yeni rakibimiz
Bakan Soylu'dan düzensiz göçmen eleştirilerine anlamlı yanıt: Memleket zor dönemdeyken bileziklerini gönderdiler 17:35 Bakan Soylu'dan düzensiz göçmen eleştirilerine anlamlı yanıt: Memleket zor dönemdeyken bileziklerini gönderdiler Alevi ve Bektaşi derneklerinden İBB'ye festival ismi tepkisi: Eğlence programına bu isim koyulmaz 17:12 Alevi ve Bektaşi derneklerinden İBB'ye festival ismi tepkisi: Eğlence programına bu isim koyulmaz
Advertisement