Son Dakika Haberleri: Cameron, İstifasını Kraliçe'ye Sundu

Cameron, İstifasını Kraliçe'ye Sundu

3 yıl önce

İngiltere Başbakanı David Cameron, Buckingham Sarayı'nda Kraliçe 2. Elizabeth'ye istifasını sundu.

Cameron, İstifasını Kraliçe'ye Sundu, System.String[]
İngiltere Başbakanı David Cameron, Buckingham Sarayı'nda Kraliçe 2. Elizabeth'ye istifasını sundu. Cameron, eşi Samantha ve üç çocuğuyla Buckingham Sarayı'na geldi. Cameron- Kraliçe 2. Elizabeth görüşmesi yarım saat sürdü.

Cameron, Buckingham Sarayı'na gitmeden önce çalışma ofisinin basına açıklamada bulundu. Ailesiyle ile birlikte kameraların önünde geçen Cameron, 6 yıl boyunca Başbanlık görevini yaptığını hatırlatarak, bunun kolay bir yolculuk olmadığının altını çizdi. 11 yıl da Muhafazakar Parti'nin lideri olarak hizmet verdiğini dile getiren Cameron, bunun da kendisi için bir onur olduğunun altını çizdi.

Halefinin kadın ve Muhafazakar Parti'li olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Cameron, Theresa May'in güçlü bir liderlik liderlik ortaya koyacağına inandığını belirtti.
Haber Yayın Tarihi : 13.07.2016 08:14 Kaynak: CİHANOyuncu Hilal Altınbilek, mayolu haliyle plajda ilgi odağı oldu Görenlerin nutku tutuldu! Döviz bürosundan çıktı, 32 bin lirayı havaya saçtı Nijerya'da çobanlarla çiftçiler arasında çatışma çıktı: 13 ölü