Son Dakika Haberleri: Camiamız Gereken Kişilere Gereken Cevapları Verecektir"

Camiamız Gereken Kişilere Gereken Cevapları Verecektir"

28 gün önce

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in tribüne gönderilmesi nedeniyle basın toplantısında yardımcı hoca Şeref Çiçek konuştu.

Camiamız Gereken Kişilere Gereken Cevapları Verecektir
Beşiktaş Teknik Direktörü  Şenol Güneş'in tribüne gönderilmesi nedeniyle basın toplantısında yardımcı hoca  Şeref Çiçek konuştu. Çiçek, "Camiamız gereken kişilere gereken cevapları verecektir" dedi. Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin 67. dakikasında hakem  Ali Palabıyık tarafından tribüne gönderilen  Şenol Güneş, basın toplantısına çıkamadı. Güneş'in yokluğunda yardımcısı  Şeref Çiçek maçın ardından mücadeleyi değerlendirdi. Maçtan önce  Şenol Güneş'in soyunma odasında konuşma yaptığını söyleyen Çiçek, "Maçtan önce hocamız 'rakip nasıl oynarsa oynasın, biz geliştirmeye çalıştığımız, futbolu oynayalım' dedi. Ama maçta zaman zaman  Fenerbahçe'nin iyi oynadığı, bizim de iyi oynadığımız dönemde maçta başka durumlar ortaya çıktı ve iyi ortamdan uzak bir durum oldu. Biz  Leipzig maçına odaklanacağız ve ardından lig maçımıza odaklanacağız. Hakem kararlarını siz zaten yorumlayacaksınız. Bununla ilgili konuşmaya gerek yok. Diğer konularla ilgili de camiamız gereken kişilere gereken cevapları verecektir" ifadelerini kullandı.

(Bozhan Memiş - Uygar  Aydın / İHA)

Bir Hafta Aralıksız Devam Eden Ereksiyon, Acı Gerçeği Ortaya Çıkardı! Penisinin Yarısı Kesildi Bekir Bozdağ'dan Korkutan Açıklama: 2019'a Kadar Pek Çok Kirli Operasyona Şahit Olacağız
Cinsel İlişki Sırasında Erkek Arkadaşının Penisini Kıran Model, O Anları Anlattı