Son Dakika Haberleri: Camiden Ayakkabı Çalarken, Güvenlik Kamerasına Yakalandı

Camiden Ayakkabı Çalarken, Güvenlik Kamerasına Yakalandı

8 yıl önce

Denizli'de, bir camiden çıktıktan sonra cemaatin ayakkabılarını poşete doldurup kaçan kişi, güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

Camiden Ayakkabı Çalarken, Güvenlik Kamerasına Yakalandı, System.String[]

Denizli'de, bir camiden çıktıktan sonra cemaatin ayakkabılarını poşete doldurup kaçan kişi, güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.


Alınan bilgiye göre, Saltak Caddesi'ndeki Kurşunlu Camisi'nde, namaz çıkışında ayakkabılarını bulamayan 4 kişi, durumu İmam Mehmet Ali Özdemir'e bildirdi.


Ayakkabısı kaybolan kişilerle birlikte güvenlik kamerası görüntülerini izleyen Ali Özdemir, namazın ardından cemaatten önce çıkan bir kişinin, yeni ayakkabıları seçip cebinden çıkardığı bir poşete doldurduktan sonra hızla uzaklaştığını gördü.


Özdemir, görüntülerin ardından durumu polise bildirdi. Polis, güvenlik kamerası görüntülerindeki ayakkabı hırsızının yakalanması için çalışma başlattı.


Ayakkabısı çalınan 4 kişi, İmam Özdemir'in verdiği terlikle evine döndü.


- DENİZLİ

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 02:20 Kaynak: AAYargıtay, nakit aldığı parayı kartla ödeyen kasiyerin tazminatsız kovulmasına hükmetti
Fenomen Merve Taşkın'dan "Bakireliğini kaybettin mi?" sorusuna yanıt: Ölene kadar bakireyim Atatürk'e olan benzerliğini kullanan Göksel Kaya, üniforma giyerek ata bindi