Camiden çıkan iş insanı, kimliği belirsiz bir kişinin silahlı saldırısına uğradı - Son Dakika

Camiden çıkan iş insanı, kimliği belirsiz bir kişinin silahlı saldırısına uğradı

09.11.2020 21:15

Kayseri'de camiden çıkıp aracına giden iş insanı, kimliği belirsiz bir kişinin silahlı saldırısına uğradı. Kurşunlardan biri sağ ayak topuğuna isabet eden iş insanı, yakınlarda bulunan bir taksi durağına sığınarak hayatını kurtardı.

Kayseri'de, Sivas Bulvarı Alparslan Mahallesi üzerinde meydana gelen olayda, namaz kılmak için camiye giren iş insanı İbrahim G. (71), namaz çıkışında aracına giderken kimliği bilinmeyen bir kişinin silahlı saldırısına uğradı.

TAKSİ DURAĞINA SIĞINDI

Kurşunlardan biri sağ ayak topuğuna isabet eden İbrahim G, yakınlarda bulunan bir taksi durağına sığındı. Duraktakilerin haber vermesi üzerine olay yerine 112 sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Ayağından vurulan yaşlı adam, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinden sonra Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesine kaldırıldı. Polis, saldırıyı gerçekleştiren şahsı bulmak için çalışma başlattı.

Camiden çıkan iş insanı, kimliği belirsiz bir kişinin silahlı saldırısına uğradı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Camiden çıkan iş insanı, kimliği belirsiz bir kişinin silahlı saldırısına uğradı - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Melanie Trump, Beyaz Saray'a böyle veda etti: First Lady'niz olmak en büyük onurdu Çin devlet medyası Trump'ın gidişini memnuniyetle karşıladı: Çok şükür gittin Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: Ali Koç ayrımcılık yapıyor, TFF buna ne diyecek? Beyaz Saray'a veda eden Melania Trump'ın simsiyah giyinmesi dikkat çekti Son dakika! Donald Trump, başkanlığının bitmesine saatler kala Beyaz Saray'a veda etti Sıla'dan boşanan Hazer Amani koluna yaptırdığı manidar dövmeyle dikkat çekti Şarkışla Belediyesi'nde işçilerin maaşına yüzde 50 zam yapıldı Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı