"Camiye Girerken Çıkarken Açıklama Yapmam" - Son Dakika

"Camiye Girerken Çıkarken Açıklama Yapmam"

06.01.2012 15:32

TBMM Başkanı Çiçek, Başbuğ sorusunu yanıtsız bırakarak "Camiye girerken çıkarken hiç açıklama yapmam." dedi.

TBMM Başkanı Cemil Çiçek Cuma namazını Dolmabahçe'deki Bezm- i Alem Valide Sultan Camiinde kıldı. Gençlik ve Spor Bakanı da aynı camiide namazı kıldı.

Çiçek gazetecilerin soru sormak istemesi üzerine " Camiye girerken çıkarken hiç açıklama yapmam. Benim bir kuralım var hoştur değildir. Ben açıklama yapmam. Çünkü burası ibadet yeri. Vatandaş da rahatsız oluyor " yanıtını verdi.

Çiçek Cuma namazı çıkışı gazetecilerin Emekli Orgeneral İlker Başbuğ'un tutuklanması konusundaki sorularına yine yanıt vermedi. Bu arada Çiçek'in korumaları da basın mensuplarının mikrofon uzatmasını engellemeye çalıştı. Çiçek daha sonra yürüyerek Dolmabahçe Sarayına girdi.

 Camiye Girerken Çıkarken Açıklama Yapmam
 Camiye Girerken Çıkarken Açıklama Yapmam
 Camiye Girerken Çıkarken Açıklama Yapmam

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel 'Camiye Girerken Çıkarken Açıklama Yapmam' - Son Dakika


Son Dakika

İtalyan teknik direktör Marcello Lippi, kariyerini sonlandırdı Adidas, koronavirüs döneminde değer kaybı yaşayan Reebok'ı satacak 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş 150 kişiyi koronaya kurban veren kentimizde tedbirlere uyulmaması korkutuyor Kızı Şeyma'yı öldüren babaya, ağırlaştırılmış müebbet 11 yaşındaki kız çocuğu, kendisine cinsel istismarda bulunan kişi serbest kalınca canına kıydı İzmir'de yolun ortasında kadını döven şahsa kimse müdahale etmedi! Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!