Can Bonomo ile Grup Gündoğarken Akmerkez'de sahne aldı - Son Dakika

Can Bonomo ile Grup Gündoğarken Akmerkez'de sahne aldı

04.09.2019 10:31
Can Bonomo ile Grup Gündoğarken Akmerkez'de sahne aldı, System.String[]

Rock müziğin sevilen isimlerinden Can Bonomo, Grup Gündoğarken ile Akmerkez Üçgen Teras'ta "Yıldızlı Buluşmalar"ın konuğu oldu.

Rock müziğin sevilen isimlerinden Can Bonomo, Grup Gündoğarken ile Akmerkez Üçgen Teras'ta "Yıldızlı Buluşmalar"ın konuğu oldu.

Akmerkez'den yapılan açıklamaya göre, şarkıcı Can Bonomo, Akmerkez Üçgen Teras'ta müzik ve sohbet dolu bir akşam yaşattı. Grup Gündoğarken ile "Yıldızlı Buluşmalar"a konuk olan Bonomo, akustik performans sergiledi. Şarkılarının yanı sıra sohbetiyle de seyircilerin beğenisini kazanan Bonomo, Grup Gündoğarken'in samimi sohbetine öyküleriyle eşlik etti.

Sahnede Sadri Alışık ve Küçük İskender'i andı

Binlerce seyircinin katılım gösterdiği etkinlikte Bonomo, Gündoğarken grubu ile Olacak O Kadar'ı seslendirerek konsere başladı ve sevilen şarkılarını söyledi. Şiir kitapları da olan sanatçı, geçen günlerde hayatını kaybeden şair Küçük İskender'den de bir şiir okudu.

Can Bonomo, Sadri Alışık'I ise "Dedemle ben çok yakın arkadaştık. Birlikte 'Ali Baba ve Kırk Haramiler' filmini izlerdik sıklıkla. Oradan aklımda kalan bir şarkı olan Ali Baba'yı çok severim ve Sadri Alışık'a o yaşlardan beri çok büyük saygı duyarım." sözleriyle andı.

Seyirciden büyük alkış alan Bonomo ve Grup Gündoğarken, Sadri Alışık'ın meşhur karakteri Turist Ömer ile özdeşleşen selamıyla programı tamamladı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Can Bonomo ile Grup Gündoğarken Akmerkez'de sahne aldı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Galatasaray taraftar grubu ultrAslan, Fatih Terim konusunda geri adım attı 00:08 Galatasaray taraftar grubu ultrAslan, Fatih Terim konusunda geri adım attı Mehmet Ali Erbil'in kendisini aldattığı iddiaları sorulan Tuğba Coşkun deliye döndü 23:00 Mehmet Ali Erbil'in kendisini aldattığı iddiaları sorulan Tuğba Coşkun deliye döndü Canlı yayında gerginlik! Sezgin Baran Korkmaz hakaret etti, İsmail Saymaz hemen müdahale etti 22:20 Canlı yayında gerginlik! Sezgin Baran Korkmaz hakaret etti, İsmail Saymaz hemen müdahale etti
Veyis Ateş ile Sezgin Baran Korkmaz canlı yayında karşı karşıya geldi: Veyis Ateş beni aradı ve 10 milyon euro talep etti 20:46 Veyis Ateş ile Sezgin Baran Korkmaz canlı yayında karşı karşıya geldi: Veyis Ateş beni aradı ve 10 milyon euro talep etti Cumhurbaşkanlığına aday olacağı konuşulan İmamoğlu'ndan gövde gösterisi! İki farklı ilde iki ayrı miting yaptı 18:06 Cumhurbaşkanlığına aday olacağı konuşulan İmamoğlu'ndan gövde gösterisi! İki farklı ilde iki ayrı miting yaptı 75 yıl ceza aldı hakime sitem etti! Yeraltı dünyasının ünlü ismi Hadi Özcan: Pişman olursunuz 17:21 75 yıl ceza aldı hakime sitem etti! Yeraltı dünyasının ünlü ismi Hadi Özcan: Pişman olursunuz
Metin Külünk'ten hakkındaki iddialarla ilgili ilk açıklama: Kişilik haklarıma saygı duyun 15:42 Metin Külünk'ten hakkındaki iddialarla ilgili ilk açıklama: Kişilik haklarıma saygı duyun Gündeme bomba gibi düşen iddia: Ebru Gündeş'i arayan Kaan Yıldırım, Hadise'den ayrıldı 14:48 Gündeme bomba gibi düşen iddia: Ebru Gündeş'i arayan Kaan Yıldırım, Hadise'den ayrıldı
Advertisement