Çan Şehir Girişine Aydınlatma Direkleri Dikiliyor - Son Dakika

Çan Şehir Girişine Aydınlatma Direkleri Dikiliyor

05.01.2012 14:00
Çan Şehir Girişine Aydınlatma Direkleri Dikiliyor, System.String[]

Çan'ın ilçe girişine aydınlatma direkleri dikiliyor.

Çan'ın ilçe girişine aydınlatma direkleri dikiliyor.

Çan Belediyesi ve Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ'nin (UEDAŞ) ortak çalışmalarıyla çevre yolunun Çan'a yakışır bir görünüm kazanması ve ilçe çıkışındaki Çan Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencilerinin yolu daha rahat ve güvenli bir şekilde kullanmaları hedefleniyor.

Bu kapsamda, bin 800 metrelik orta refüjde 45 metre arayla 83 adet aydınlatma direği dikilecek.

Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada,

"Yenice ve Çanakkale yönünden Çan'a kadar uzanan çevre yolu artık daha aydınlık ve ferah olacak. Aydınlatma ve peyzaj çalışmalarının tüm Çan halkına hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Çalışmaları gerçekleştiren firmanın şantiye şefi Hakan Ertin ise aralık başında başlayan çalışmalarının yarısının tamamlandığını belirterek, ocak ayının sonuna doğru tamamlanmasını planladıklarını kaydetti.

- ÇANAKKALE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Çan Şehir Girişine Aydınlatma Direkleri Dikiliyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 489,5 liradan işlem görüyor Kemar Roofe, orta sahadan attığı golle Avrupa Ligi'ne damga vurdu Mesut Özil'in MLS ekiplerinden DC United'a transfer olacağı iddia edildi Maltepe'de film senaryolarını aratmayan karantinadan kaçış! Kendilerini hakim ve savcı olarak tanıtmışlar Emekli milletvekili ve cumhurbaşkanlarına zam! İşte önümüzdeki yıl alacakları maaşlar Kocasını başka bir kadının evinde yakalayan eş, mahalleyi ayağa kaldırdı Dünya koronanın pençesinde kıvranırken kuş gribi illeti de yeniden hortladı Doğum yapan köpek, fıstık yeşili yavru dünyaya getirdi