Çan Şehir Girişine Aydınlatma Direkleri Dikiliyor - Son Dakika

Çan Şehir Girişine Aydınlatma Direkleri Dikiliyor

05.01.2012 14:00
Çan Şehir Girişine Aydınlatma Direkleri Dikiliyor, System.String[]

Çan'ın ilçe girişine aydınlatma direkleri dikiliyor.

Çan'ın ilçe girişine aydınlatma direkleri dikiliyor.

Çan Belediyesi ve Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ'nin (UEDAŞ) ortak çalışmalarıyla çevre yolunun Çan'a yakışır bir görünüm kazanması ve ilçe çıkışındaki Çan Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencilerinin yolu daha rahat ve güvenli bir şekilde kullanmaları hedefleniyor.

Bu kapsamda, bin 800 metrelik orta refüjde 45 metre arayla 83 adet aydınlatma direği dikilecek.

Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada,

"Yenice ve Çanakkale yönünden Çan'a kadar uzanan çevre yolu artık daha aydınlık ve ferah olacak. Aydınlatma ve peyzaj çalışmalarının tüm Çan halkına hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Çalışmaları gerçekleştiren firmanın şantiye şefi Hakan Ertin ise aralık başında başlayan çalışmalarının yarısının tamamlandığını belirterek, ocak ayının sonuna doğru tamamlanmasını planladıklarını kaydetti.

- ÇANAKKALE

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Çan Şehir Girişine Aydınlatma Direkleri Dikiliyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son dakika! Anadolu Otoyolu'nda zincirleme trafik kazası! 16 araç birbirine girdi, 8 yaralı var Son Dakika: Beşiktaş-Galatasaray derbisinde sahaya çıkacak 11'ler belli oldu ABD'nin eski Türkiye Büyükelçisi: S-400 krizi Türkiye-ABD ilişkilerine en büyük darbeyi indirdi Üç kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı F.Bahçe'nin anlaştığı Mesut Özil saat 00.15'te İstanbul'a gelecek Sivasspor'un karda oynanan Başakşehir maçında sahaya beyaz formayla çıkması dünya gündeminde Minibüs şoförü "Son param üzülerek harcıyorum" yazılı 20 TL'nin sahibini arıyor 2 bin 500 yıllık 'mezar oda' halen gizemini koruyor