Can Veren Pervaneler" Konferansı - Son Dakika

Can Veren Pervaneler" Konferansı

28.12.2018 14:22
Can Veren Pervaneler

Kırklareli Üniversitesinde "Can veren pervaneler" konferansı düzenlendi.

Kırklareli Üniversitesinde "Can veren pervaneler" konferansı düzenlendi.

Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü tarafından düzenlenen konferansa konuşmacı olarak yazar Hayati İnanç katıldı.

Konferansta Fatih Sultan Mehmet ve Necip Fazıl Kısakürek'ten mısralar okuyan İnanç, Harun Reşit, Behlül Dana ile Kanuni Sultan Süleyman'a değindi.

Konferansın sonunda Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı Doç. Dr. Yakup Yılmaz, katılımından dolayı İnanç'a teşekkür belgesi verdi.

Can Veren Pervaneler Konferansı
Can Veren Pervaneler Konferansı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Can Veren Pervaneler' Konferansı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Koca'dan bedava aşıya para verildi iddiasına yanıt: Aşı savaşının olduğu bir dünyada üretici firma aşıyı bedava verir mi? Gelecek Partili Selçuk Özdağ, erken seçim için tarih verip Cumhur İttifakı'na seslendi Öz kızını kurşuna yağmuruna tutarak katleden cani baba, mahkemede utanmadan kendisini savundu Okan Bayülgen 4 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak Malaga, Nordin Amrabat transferindeki anlaşmaya uymadığı gerekçesiyle Galatasaray'a 500 bin euro ödeyecek Acun Ilıcalı, Youtuber Reynmen'i tek kalemde sildi Gardiyanlar, mahkumu döverek öldürdü! İnsanlıktan utandıran anların görüntüsü ortaya çıktı Son Dakika! Ermenistan'daki darbe girişimine ilişkin Türkiye'den ilk açıklama: Nerede olursa olsun darbeye karşıyız