Son Dakika Haberleri: Can Yaman'ın hayranları fotoğraf çektirmek için kuyruğa girdiler

Can Yaman'ın hayranları fotoğraf çektirmek için kuyruğa girdiler

29 gün önce

Erkenci Kuş dizisinin yıldız ismi Can Yaman, Bebek'te sokakta dolaşırken hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Fotoğraf kuyruğuna giren Yaman'ın hayranları ortaya ilginç görüntülerin çıkmasına sebep oldu.

Dizisinin final yapmasıyla askerlik için hazırlanan Can Yaman vatani görevinden önce dünya turuna çıkmaya karar vermişti. Ağustos ayında da İtalya'ya giden Yaman, karşılaştığı ilgiyle çok konuşulmuştu. Yakışıklı oyuncu önceki gün Bebek'te taksi beklerken, habercilere ağustosta İtalya'da yaşadıklarını anlattı. Yaman'ı gören hayranları ise kuyruğa girdi.

"BÖYLE BİR ŞEY BEKLEMİYORDUM"

Gördüğü büyük ilgiden dolayı şaşkınlık yaşadığını söyleyen Yaman, "İlgi alaka pasaport kontrolünde başladı, dönene kadar devam etti. Posta'nın haberine göre, beni otel önünde bekleyeceklerini, tezahürat yapacaklarını tahmin etmiyordum" dedi.

FOTOĞRAF KUYRUĞUNA GİRDİLER

Bu sırada hayranları Can Yaman ile fotoğraf çektirmek için sıraya girdi. Can Yaman fotoğraflara bakmayı da ihmal etmedi.

Can Yaman'ın hayranları fotoğraf çektirmek için kuyruğa girdiler
Haber Yayın Tarihi: 18.09.2019 02:36 

YORUMLAR


Telefonda mesajlaşırken 100 milyon dolarlık zarara neden oldu
Pence ile Erdoğan görüşmesinde dikkat çeken anlar! Pence sarılmak istedi Erdoğan sadece tokalaştı CHP'den ABD'yle yapılan anlaşmaya ilk tepki: Türkiye için olumlu ancak 5 günlük zamanı iyi takip etmek gerekir