Can Yayınları'nın Kapaklarına GMK'dan Dört Ödül Birden - Son Dakika

Can Yayınları'nın Kapaklarına GMK'dan Dört Ödül Birden

13.12.2017 17:35
Can Yayınları'nın Kapaklarına GMK'dan Dört Ödül Birden, System.String[]

Grafik Tasarım Yarışması ve Sergisi'nde Can Yayınları'nın, Utku Lomlu tarafından hazırlanan Kapıların Dışında, Umberto Eco dizisi ve Markaris serisi kapakları dört ödül kazandı.

Ayıca yarışmada Lom Creative; logo, afiş, kitap tasarımı ve tipografi dallarında da başarı ödülüne layık görüldü.

Can Yayınları'nın kapakları böylece GMK En İyi Kitap Kapağı Tasarımı ve TÜYAP Kitap Kapağı Tasarımı Özel Ödülü'nü de dört yıl üst üste kazanmış oldu.

36. Grafik Tasarım Sergisi, 22 Aralık 2017 tarihine dek, pazartesi hariç her gün Marmara Üniversitesi Cumhuriyet Müzesi'nde görülebilir.

Can Yayınları'nın Kapaklarına GMK'dan Dört Ödül Birden

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Can Yayınları'nın Kapaklarına GMK'dan Dört Ödül Birden - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Herhangi bir can kaybı yok, operasyon devam ediyor Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Son Dakika: Bakan Koca tek tek sıraladı! İşte İstanbul için planlanan koronavirüs tedbirleri Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu