Çanakkale Boğazı ve Kuzey Ege'de Şiddetli Fırtına - Son Dakika

Çanakkale Boğazı ve Kuzey Ege'de Şiddetli Fırtına

06.01.2012 14:43
Çanakkale Boğazı ve Kuzey Ege'de Şiddetli Fırtına, System.String[]

Çanakkale Boğazı ile Kuzey Ege'de saatteki hızı zaman zaman 70 kilometreye ulaşan şiddetli fırtına, deniz ulaşımını olumsuz yönde etkiliyor.

Çanakkale Boğazı ile Kuzey Ege'de saatteki hızı zaman zaman 70 kilometreye ulaşan şiddetli fırtına, deniz ulaşımını olumsuz yönde etkiliyor.

Çanakkale Boğazı ile adalar hattında deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ AŞ yetkilileri, Kuzey Ege'de saatteki hızı zaman zaman 70 kilometreye ulaşan şiddetli fırtına sebebiyle Kabatepe- Gökçeada ve Geyikli- Bozcaada arasındaki arabalı vapur seferlerinin iptal edildiğini açıkladı. Çanakkale- Eceabat ve Gelibolu- Lapseki arasındaki arabalı vapur seferleri ise şu an normal olarak yapılabiliyor.

Kuzey Ege ile Çanakkale Boğazı ve Marmara Denizi'nde de etkili olan şiddetli fırtına sebebiyle çok sayıda küçük tonajlı gemi ise güvenlik açısından Gelibolu ve Bozcaada açıklarında demirlemek zorunda kaldı. Gemilerin fırtınanın etkisini azaltmasının ardından yeniden seyirlerine devam edecekleri öğrenildi. - ÇANAKKALE

Çanakkale Boğazı ve Kuzey Ege'de Şiddetli Fırtına

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Çanakkale Boğazı ve Kuzey Ege'de Şiddetli Fırtına - Son Dakika


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan üniversite öğrencilerine müjde: Stajyer Araştırmacı Burs Programını başlatıyoruz Galatasaray'ın listesinde bulunan eski futbolcusu Seri'ye lisans çıkarılmadı Son Dakika: Ortaokullarda 5., liselerde de 9. sınıflar 2 Kasım'da yüz yüze eğitime başlıyor Dünyanın en hızlı büyüyen yayıncısı Rachell Hofstetter'ın yayını bir ayda 11 milyon kez izlendi İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Bu görüntüler bugün çekildi! Alanya'da sahiller yaz aylarını aratmadı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?