Çanakkale'de, Köydes Projesi Yatırımları - Son Dakika

Çanakkale'de, Köydes Projesi Yatırımları

03.01.2012 13:00
Çanakkale'de, Köydes Projesi Yatırımları, System.String[]

Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, Köy Altyapı Hizmetlerini Destekleme Projesi (KÖYDES) kapsamında, 2011 mali yılı için il emrine 10 milyon 503 bin 111 lira ödenek tahsis edildiğini bildirdi.

Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, Köy Altyapı Hizmetlerini Destekleme Projesi (KÖYDES) kapsamında, 2011 mali yılı için il emrine 10 milyon 503 bin 111 lira ödenek tahsis edildiğini bildirdi.

Vali Tuna, yazılı açıklamasında, Yüksek Planlama Kurulu Kararı Uygulama Esas ve Usullerine uygun olarak ödeneğin, suyu yetersiz köy ve bağlıları başta olmak üzere içme suyu, köy yollarının kalite ve standartlarının yükseltilmesine yönelik yol, Mülga Köy Hizmetlerinden İl Özel İdarelerine devredilen projelerde kullanıldığını ifade etti.

Yol ve ulaşım sektöründe yer alan 39 adet, içme suları sektöründeki 25 adet projenin sonuçlandırıldığını dile getiren Tuna, içme suyu sektöründeki 16 adet, yol sektöründeki 2 projenin devam ettiğini kaydetti.

- ÇANAKKALE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Çanakkale'de, Köydes Projesi Yatırımları - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü ABD'li ilaç devi Moderna, geliştirdiği koronavirüs aşısını piyasaya sürmeye hazırlanıyor Meteoroloji 12 ilimizi sarı kod ile uyardı! Kuvvetli sağanak yağış etkili olacak Tunç Soyer'in eşi Neptün Soyer'den Charlie Hebdo'nun skandal karikatürüne destek! Tepki yağıyor Donald Trump'ın kampanya hesabı hacklendi, 2.3 milyon dolar çalındı "Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı