Son Dakika Haberleri: Çanakkale feribot iskelesinde tatilcilerin dönüş yoğunluğu: 1 km kuyruk oluştu

Çanakkale feribot iskelesinde tatilcilerin dönüş yoğunluğu: 1 km kuyruk oluştu

4 gün önce

4 günlük Kurban Bayramı tatili sonrası Ege'den Marmara'ya geçen tatilciler, Çanakkale'deki feribot iskelesini kullanmak istedi. İskelede 1 kilometrelik araç kuyruğu oluştu.

Çanakkale'de, 4 günlük Kurban Bayramı tatili sonrası Eceabat ve Kilitbahir'e geçmek isteyen tatilciler, kentteki feribot iskelesinde araç yoğunluğu oluşturdu.

1 KİLOMETRELİK ARAÇ YOĞUNLUĞU OLUŞTU

Çanakkale feribot iskelesinde, Kurban Bayramı'nın 4'üncü günü tatilcilerin dönüş yoğunluğu başladı. Bozcaada, Edremit Körfezi ve Ege sahilleri gibi turizm merkezlerinde tatillerini tamamlayanlar, İstanbul ve Trakya bölgesindeki kentlere geçmek için Çanakkale merkez feribot iskelesinde yaklaşık 1 kilometrelik araç yoğunluğu oluşturdu. Trafik polisleri, hem feribota binecek tatilcileri hem de şehir içinde giden sürücüleri yönlendirerek, trafiğin akışını sağlamaya çalışıyor.

TOPLAM 17 FERİBOT SEFER YAPIYOR

Öte yandan, Çanakkale Boğazı ve adalar hattında deniz ulaşımının sağlandığı Gestaş firmasınca Çanakkale - Eceabat hattında 3, Çanakkale - Kilitbahir hattında 4, Lapseki - Gelibolu hattında 5, Gökçeada - Kabatepe hattında 3 ve Bozcaada - Geyikli hattında 2 olmak üzere toplam 17 feribotla doldur boşalt usulü sefer yapılıyor.

Haber Yayın Tarihi: 14.08.2019 01:20 Kaynak: DHABakan Selçuk, zam teklifini sunmak için Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın ile bir araya geldi
Tarkan'dan Kaz Dağları'ndaki ağaçların kesilmesine şarkılı tepki! Tokat'ta iki grup arasında çıkan kavga ilçeyi savaş alanına çevirdi İzmir alev alev yanıyor! Yangın köye sıçradı