Çanakkale Kültür Turları Başladı - Son Dakika

Çanakkale Kültür Turları Başladı

25.05.2012 18:09
Çanakkale Kültür Turları Başladı, System.String[]

Büyükşehir Belediyesi'nin, gençlerin tarih bilincini geliştirmek ve görgülerini artırmak amacıyla başlattığı Çanakkale Kültür Turları'na bu yıl da devam ediliyor.

Büyükşehir Belediyesi'nin, gençlerin tarih bilincini geliştirmek ve görgülerini artırmak amacıyla başlattığı Çanakkale Kültür Turları'na bu yıl da devam ediliyor. Bu kapsamda Halide Nusret Zorlutuna Kız Meslek Lisesi ve Refika Küçükçalık İlköğretim Okulu öğrencilerinden oluşan ilk grup törenle yolcu edildi.

Büyükşehir Belediyesi önünde gerçekleşen törende öğrencileri uğurlayan Büyükşehir Belediyesi Kütüphane Müdürü Uzay Bozdağ, öğrencilere Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin selamlarını ileterek Çanakkale'nin Türkiye tarihindeki önemine değindi ve öğrencilere bu fırsatı iyi değerlendirmeleri tavsiyesinde bulundu.

Büyükşehir Belediyesi Kütüphane Müdürü Bozdağ, konuşmasının ardından, hazırlanan Türk Bayrağı'nı öperek Çanakkale Şehitliği'ne asılmak üzere bir öğrenciye teslim etti.

Öğrenciler ise bu etkinlik sayesinde Çanakkale'yi gezip görme imkanı bulacaklarını belirterek Büyükşehir Belediyesi'ne böyle bir etkinliği gerçekleştirdiği için teşekkür ettiler.

(SK)

25.05.2012 17: 48: 50

TSI

NNNN - KAYSERİ

Çanakkale Kültür Turları Başladı
Çanakkale Kültür Turları Başladı
Çanakkale Kültür Turları Başladı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Çanakkale Kültür Turları Başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın