Son Dakika Haberleri: Çanakkale-Solotürk, Çanakkale Semalarında

Çanakkale-Solotürk, Çanakkale Semalarında

6 gün önce

Türk Hava Kuvvetleri gösteri takımının F-16 savaş uçağıyla hava akrobasisi sunan SOLOTÜRK, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi, Çanakkale Boğazı semalarında prova uçuşu gerçekleştirdi.

 Türk Hava Kuvvetleri gösteri takımının F-16 savaş uçağıyla hava akrobasisi sunan SOLOTÜRK, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi, Çanakkale Boğazı semalarında prova uçuşu gerçekleştirdi.

SOLOTÜRK, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın kutlanacağı Pazartesi günü ile Çanakkale Kara Savaşları'nın 103'üncü yıl dönümü anma törenlerinin gerçekleştirileceği 24- 25 Nisan tarihleri arasında Şehitler Abidesi üzerinde gösteri uçuşu yapacak. Bu gösteriler öncesi SOLOTÜRK, bugün boğaz ve kordon boyu semalarında prova uçuşu gerçekleştirdi.

SOLOTÜRK'ün prova uçuşunu izlemek isteyenler kordona akın etti, bu anı cep telefonlarıyla görüntüledi.Sosyete Kasabı Nusret 23 Nisan Nedeniyle Çocukluk Fotoğrafını Paylaştı Çanakkale'de Suyun Altında En Uzun Yaşama Rekoru Kırıldı, Çılgın Türk Rekorlar Kitabı'na Girdi

Fenerbahçeli Taraftarlardan Şenol Güneş'e: Şenol Ölmedi, Kalbimizde Yaşıyor Gülben Ergen Yeni Sevgilisi Burak Törer'e Rakı Masası Hazırladı