'canan'la Dönüyor - Son Dakika

'canan'la Dönüyor

03.08.2011 03:00
'canan'la Dönüyor, System.String[]

Daha önce oynadığı 'Kınalı Kar' dizisiyle tanınan Özlem Conker, Fox TV'de yayınlanan 'Canan' adlı diziyle ekranlara dönüyor.

Daha önce oynadığı 'Kınalı Kar' dizisiyle tanınan Özlem Conker, Fox TV'de yayınlanan 'Canan' adlı diziyle ekranlara dönüyor. Conker, yarın akşam yayınlanacak olan dizide, daha önce Gamze Özçelik'in canlandırdığı 'Canan' karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Oyuncu, geçirdiği kaza sonucu yüzü tanınmayacak hale gelince ameliyatla yepyeni bir görünüme bürünen ve intikam uğruna aşkını, duygularını hiçe sayan bir karakteri canlandıracak.

SABAH

'canan'la Dönüyor

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin 'canan'la Dönüyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe'nin, ezeli rakiplerine karşı Kadıköy'deki tüm yenilmezlik serileri sona erdi Kadıköy galibiyetinin ardından Sergen'den itiraf! Oyuncularıyla yaptığı konuşmayı anlattı Irak'ta füze saldırısı düzenlenen petrol rafinerisinde yangın çıktı Artan vakalar sonrası gözler Kabine toplantısına çevrildi! Yeni kısıtlamalar gelecek mi? CHP'li ilçe başkanının cinsel istismarına uğrayan genç kızın tüyler ürperten ifadesi ortaya çıktı Hollywood filmlerinden sıkılanlara! İşte dünya sinemasının 10 şaheser filmi 2. kattan düşen Görkem bebeği çanak anten hayatta tuttu! İşte o anlar Anıl Karaer'in top toplayıcı çocuğa doğru sert bir vuruş yaptı ve büyük tepki çekti