Candan Ve Kobaş'ların Kızları Ve Gelinleri Kahvaltıda Buluştu - Son Dakika

Candan Ve Kobaş'ların Kızları Ve Gelinleri Kahvaltıda Buluştu

11.01.2012 21:13
Candan Ve Kobaş'ların Kızları Ve Gelinleri Kahvaltıda Buluştu

Her ay bir araya gelerek kahvaltı yapan Abgımba Sülalesi'nin Candan ve Kobaş Aileleri'nin kızları ve gelinleri; önceki günde AKM'de buluştu.

Her ayın ir araya gelerek kahvaltı yapan Abhaz kökenli Abgımba Sülalesi'nden olan Candan ve Kobaş Aileleri'nin kızları ve gelinleri; bu geleneklerini sürdürerek, önceki gün de AKM'de buluştu.

Candan ve Kobaş Ailesi kızları ve gelinlerinin bu ayki buluşmasına; Hollanda'dan Sakarya'ya tatile gelen Nuran Bağaç'ta katılarak, sürpriz yaptı. Aslen Kocaali'nin Selahiye, eski ismiyle de Kobaşlar Köyü'nden olan Candan ve Kobaş Aileleri'nin Kızları, Amca çocukları, yeğenleri ve gelinlerinin bir araya geldiği geleneksel buluşma; her ay devam edecek.

YORUMLAR
500
Gümüşhane'de yarıştıkları branşlarda başarı gösteren sporcular kahvaltıda buluştu Gümüşhane'de yarıştıkları branşlarda başarı gösteren sporcular kahvaltıda buluştu Atıl araziler karpuz ve kavunla buluştu Atıl araziler karpuz ve kavunla buluştu Çivril'de Yaz Spor Okulları çocuk ve gençlerle buluştu Çivril'de Yaz Spor Okulları çocuk ve gençlerle buluştu
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Candan Ve Kobaş'ların Kızları Ve Gelinleri Kahvaltıda Buluştu - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement