Candan Ve Kobaş'ların Kızları Ve Gelinleri Kahvaltıda Buluştu - Son Dakika

Candan Ve Kobaş'ların Kızları Ve Gelinleri Kahvaltıda Buluştu

11.01.2012 21:13
Candan Ve Kobaş'ların Kızları Ve Gelinleri Kahvaltıda Buluştu
, System.String[]

Her ay bir araya gelerek kahvaltı yapan Abgımba Sülalesi'nin Candan ve Kobaş Aileleri'nin kızları ve gelinleri; önceki günde AKM'de buluştu.

Her ayın ir araya gelerek kahvaltı yapan Abhaz kökenli Abgımba Sülalesi'nden olan Candan ve Kobaş Aileleri'nin kızları ve gelinleri; bu geleneklerini sürdürerek, önceki gün de AKM'de buluştu.

Candan ve Kobaş Ailesi kızları ve gelinlerinin bu ayki buluşmasına; Hollanda'dan Sakarya'ya tatile gelen Nuran Bağaç'ta katılarak, sürpriz yaptı. Aslen Kocaali'nin Selahiye, eski ismiyle de Kobaşlar Köyü'nden olan Candan ve Kobaş Aileleri'nin Kızları, Amca çocukları, yeğenleri ve gelinlerinin bir araya geldiği geleneksel buluşma; her ay devam edecek.

" alt="Candan Ve Kobaş'ların Kızları Ve Gelinleri Kahvaltıda Buluştu

"/>

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Candan Ve Kobaş'ların Kızları Ve Gelinleri Kahvaltıda Buluştu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Programda sorulara yanıt vermeyince zor durumda kalan Şevval Şahin, takipçi sayısını arttırdı CHP, HDP ve Gelecek Partisi, skandal karikatürle Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saldıran Charlie Hebdo'ya tepki gösterdi Tümer Metin'in sert eleştirileri sonrası Beşiktaş'tan çarpıcı paylaşım: Sergen Yalçın'ın yanındayız İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi İstanbul'daki vaka sayıları ne durumda? İşte en çok artış olan 8 ilçe Medipol Başakşehir, Şampiyonlar Ligi'ndeki ikinci maçında PSG'ye boyun eğdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum