Caner Erkin'den transfer sorusuna yanıt: Şu anda serbestim, bekliyorum hala - Son Dakika

Caner Erkin'den transfer sorusuna yanıt: Şu anda serbestim, bekliyorum hala

Beşiktaş ile sözleşmesi sona eren ve F.Bahçe ile G.Saray'ın girişimlerde bulunduğu Caner Erkin, 'Gelecek sezon hangi takımda oynayacaksın?' sorusunu yanıtladı. Milli futbolcu, "Ben bekliyorum hala. Şu anda serbestim. Buralarda geziyorum işte" ifadelerini kullandı ve henüz bir takımla anlaşmadığının sinyalini verdi.

Beşiktaş ile sözleşmesi sona eren Caner Erkin'in geleceği merakla bekleniyor. Siyah-beyazlı takımın yeni sözleşme teklif ettiği Caner Erkin için Fenerbahçe ve Galatasaray da girişimde bulundu.

31 yaşındaki milli futbolcunun, yeni sezon öncesi hangi takıma transfer olacağı gündemdeki yerini korurken, Caner Erkin'den açıklama geldi. Eşi Şükran Ovalı ile birlikte tatil yapan Caner Erkin, magazin basınına konuştu. Uçankuş'a konuşan Caner Erkin, transfer konusunda henüz net bir gelişme olmadığını söyledi.

"BURALARDA GEZİYORUM İŞTE"

Caner Erkin, "Gelecek sezon hangi takımda oynayacaksın?" sorusuna "Ben bekliyorum hala. Şu anda serbestim. Buralarda geziyorum işte" diye yanıt verdi.

Başarılı futbolcu ayrıca "İnşallah pandemi dönemi bir önce sona erer. Bütün sektörler ve insanlar hayatlarına güzel şekilde devam eder." açıklamasını yaptı.

Caner Erkin'den transfer sorusuna yanıt: Şu anda serbestim, bekliyorum hala

Haber Yayın Tarihi: 03.08.2020 14:05

Son Dakika Spor Caner Erkin'den transfer sorusuna yanıt: Şu anda serbestim, bekliyorum hala - Son Dakika Spor

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Azerbaycan ordusu operasyonlara devam ediyor Ermenistan çatışma bölgesine yabancı ülkelerden terörist ve paralı askerler getirdi Irak'ın Erbil kentinde ABD askerlerinin olduğu bölgeye roketli saldırı Galatasaray'ın Faslı yıldızı Younes Belhanda, Nice ile anlaştı Babasını baltayla öldürdü, savunmasında "Babanı öldür' diye sesler duydum" dedi Oyuncu Damla Ersubaşı, boşanır boşanmaz imajını değiştirdi RTÜK, Esra Erol'un programındaki yasak aşk olayının ardından ATV'ye idari para cezası verdi Azerbaycan, Ermenistan askerlerinin havaya uçurulduğu anı paylaştı