Caner Erkin, eşi Şükran Ovalı'ya 1 milyonluk hediye aldı - Son Dakika

Caner Erkin, eşi Şükran Ovalı'ya 1 milyonluk hediye aldı

18.01.2021 11:52

Fenerbahçe forması giyen milli futbolcu Caner Erkin, oyuncu eşi Şükran Ovalı için dev bir hediye aldı. 32 yaşındaki tecrübeli futbolcu, 1 milyon TL değerinde lüks araç satın alıp özel şoför tahsis etti.

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Caner Erkin, eşi Şükran Ovalı ve 2 yaşındaki kızı Mihran Ela'nın rahatı için kesenin ağzını açtı. Erkin, eşinin kızıyla birlikte otomobilde rahat rahat seyahat etmesi için 1 milyon TL'lik Mercedes Vito satın aldı ve özel şoför tahsis etti.

Vito'nun "Tourer Select" serisinin VIP aracını tercih eden ünlü futbolcu, yeni otomobilini Maslak 1453'te bulunan One1 Car isimli galeriden seçti.

"KAPISINDA YATTTIM" İTİRAFI GÜNDEM OLMUŞTU

2017 yılında Roma'da ünlü futbolcuyla hayatını birleştiren güzel oyuncu Şükran Ovalı, kızının doğumuyla setlere bir süre ara vermişti. Mutlu evlilikleriyle hayranlık uyandıran çiftten Caner Erkin, geçtiğimiz aylarda yaptığı bir açıklamayla Şükran Ovalı ile evlenebilmek için "kapısında yattığını" itiraf etmişti.

"Evlenmek için çok uğraştım, kapısında yattım, sokağında gezdim. İnadım sayesinde ikna oldu" diyen yıldız futbolcu, otomobil jestiyle eşinin ayaklarını yerden kesmiş oldu.

Caner Erkin, eşi Şükran Ovalı'ya 1 milyonluk hediye aldı

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Spor Caner Erkin, eşi Şükran Ovalı'ya 1 milyonluk hediye aldı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Koronavirüse yakalanan Selin Yeninci, yoğun bakıma kaldırıldı Ali Koç, Erol Bulut'un gönderileceği iddialarına noktayı koydu: Öyle bir düşüncemiz hiç yoktu Caner Erkin, Fenerbahçe'nin kazandığı Trabzonspor maçı sonrası sosyal medyadan takım arkadaşlarını kutladı BAYKAR CEO'su Bayraktar: Rus elektronik harp sistemleri, TB-2'leri 1 saat bile durduramadı Öğretmende mutasyonlu virüs tespit edildi, okulda büyük panik yaşandı Berrak Tüzünataç ile Uraz Kaygılaroğlu aşk yaşadıkları iddiasıyla gündeme geldi Son Dakika: CHP Denizli Milletvekili Haşim Teoman Sancar partisinden istifa etti Sağlık sorunlarıyla boğuşan Hakan Taşıyan, acil olarak nakil bekliyor