Son Dakika Haberleri: Hırsızlar, Yaşlı Adamı Soyduktan Sonra Bardakla Tecavüz Etti

Hırsızlar, Yaşlı Adamı Soyduktan Sonra Bardakla Tecavüz Etti

9 gün önce İlandır

Hindistan'da soyguncular tarafından parası çalındıktan sonra makatına bardak sokulan adam, 10 gün sonra geçirdiği operasyon ile sağlığına kavuştu.

Hindistan'da, 62 yaşındaki sadece adı açıklanan Ramdin isimli güvenlik görevlisi, karın ağrısı şikayetiyle doktora başvurdu. İlk tetkiklerin ardından doktorlar şoke oldu. Zira adamın bağırsaklarında metal bir bardak olduğunu fark edildi.

ACIDAN BAYILDI

Ramdin ise yaptığı açıklamada soyguncuların saldırısına uğradığını söyledi.

545 Euro'yu çaldıktan sonra hırsızların zorla makatından metal bardağı soktuklarını bu esnada acıdan bayıldığını söyledi.

BARDAK 10 GÜN SONRA ÇIKARILDI

10 gündür içinde metal bir bardakla yaşayan adam ameliyata alındı. Doktorlar önce makattan ameliyata başladıklarını ancak başarılı olamayınca bardağı mideden girerek çıkardıklarını söylediler.
Türkiye ve ABD'den Münbiç İçin Ortak Karar: Devriyeler İçin Verilecek Eğitimler Yakında Başlayacak Cumhurbaşkanı Macron'un Danışmanı, 1 Mayıs'ta Polis Kılığına Girip Göstericileri Dövmüş

Dövme Bağımlısı Rus, Güzel Görünmediği İçin Cinsel Organını Kestirdi Metroda Aniden Soyunmaya Başlayan Kadın, Sosyal Medyayı Alt Üst Etti