Canik Belediye Başkanı Genç'in Ziyaretleri - Son Dakika

Canik Belediye Başkanı Genç'in Ziyaretleri

12.01.2012 15:00
Canik Belediye Başkanı Genç'in Ziyaretleri, System.String[]

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı İbrahim Eren'i ziyaret etti.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı İbrahim Eren'i ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Başkan Genç, siyasette teşkilatların çok önemli olduğunu ifade etti.

Ortak akılın ortak başarı sağlanacağını belirten Genç, "Teşkilatsız bir siyaset düşünülemez. Siyasette teşkilat ve halk en önemli unsurlardır. Biri olmazsa siyasetin anlamı olmaz. Teşkilatlara büyük önem veriyorum. Canik'te teşkilatımızla uyum içerisinde çalışıyoruz. Bir başarı varsa bu koordineli çalışmanın sonucudur. Samsun bütün ilçeleriyle birlikte gelişmeli. Canik gelişmiş, ancak 19 Mayıs gelişmemişse o şehre gelişmiş diyemezseniz. Bunun için bize uluslararası rol biçildiğini iyi anlamamız ve planlarımızı ona göre yapmalıyız. Samsun'u bütün ilçeleriyle geleceğiyle taşımalıyız."

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Eren ise, Başkan Genç'e teşekkür ederek, "Canik ulusal ve uluslararası yatırımların merkezi haline geldi. Meşe Kültür Tesisleri ve Canik Kültür Merkezi gibi bir çok tesisi biz de kullanıyoruz, bize çok faydası var. Canik'in yıldızını parlatan Sayın Başkan Osman Genç, AK Parti'nin ve Samsun'un onuru, gururu oldu" dedi.

- SAMSUN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Canik Belediye Başkanı Genç'in Ziyaretleri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Son Dakika: Başakşehir, deplasmanda Leipzig'e 2-0 yenildi Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti