Canik Belediyespor'dan Canik Belediye Başkanı Genç'e Kupa Sözü - Son Dakika

Canik Belediyespor'dan Canik Belediye Başkanı Genç'e Kupa Sözü

19.01.2012 17:50
Canik Belediyespor'dan Canik Belediye Başkanı Genç'e Kupa Sözü, System.String[]

TKBL'de yenilgisiz liderliğini sürdüren Canik Belediyespor Bayan Basketbol Takımı oyuncuları ve teknik heyeti, Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e makamında ziyaret ederek kupa sözü verdi.

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi'nde (TKBL) yenilgisiz liderliğini sürdüren Canik Belediye spor Bayan Basketbol Takımı oyuncuları ve teknik heyeti, Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e makamında ziyaret ederek kupa sözü verdi.

Ziyarette oyuncularla yakından ilgilenen Genç, Canik Belediyespor Bayan Basketbol Takımı olarak basketbolda hedefin TKBL olduğunu söyledi.

Spora önem verdiklerini belirten Genç, "Canik sporda altın dönemini yaşıyor. Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi'nde gençlerimiz spor yapıyor, yüzlerce sporcu yetişiyor. Canik Belediyesi'nin sporcuları ulusal ve uluslararası önemli başarılar elde ediyorlar. Basketbolda da oldukça iddialıyız. Hedefimiz kesinlikle TKBL'dir. Sizlere güveniyorum" dedi.

Canik Belediyespor Bayan Basketbol Takımı Antrenörü Arman Özkale ise, TKB2L'de şampiyonluğun en büyük adayı olduklarını belirterek, "Bu yıl TKBL'ye yükseleceğiz. Size söz veriyoruz. Play off'larda da başarılı olacağımıza inanıyorum. Güçlü bir kadromuz var. Mayıs ayında şampiyonluk kupasını alacağız ve inşallah önünüze koyacağız" diye konuştu.

- SAMSUN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Canik Belediyespor'dan Canik Belediye Başkanı Genç'e Kupa Sözü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prim borçları nedeniyle emekli olamayanlara büyük fırsat! Yapılandırma için 2 ayınız var Apartmanın otoparkında bulunan bir buçuk metrelik yılanın yakalanma anı kamerada İmamoğlu, koronaya yakalanmadan iki gün önce apandisit ameliyatı olmuş Manavgat'ta defne yaprağından 5 milyon lira gelir bekleniyor ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu