Çankaya Belediyesi Takdirname Aldı - Son Dakika

Çankaya Belediyesi Takdirname Aldı

08.09.2012 11:02
Çankaya Belediyesi Takdirname Aldı, System.String[]

Çankaya Belediyesi, bölge okullarına tamirat, tadilat, boya, istinat duvarı yapımı ve ihtiyaçların karşılanması konusunda verdiği desteklerle takdir ve teşekkür belgesi aldı.

Çankaya Belediyesi, bölge okullarında tamirat, tadilat, boya, istinat duvarı yapımı, tören alanı düzenlemesi, asfaltlama, oturma gurupları, pota, file, çöp kovası gibi gereksinimlerin karşılanması konusunda destek verdiği için bölge okullarından takdir ve teşekkür belgesi aldı.

Çankaya'daki okullara yönelik önce sorun ve talep çalışması yapan, eğitim sezonu başlamadan önce de saptanan sorunları çözmek ve istekleri karşılamak amacıyla ilçedeki tüm okullarda yoğun bir çalışma yürüten Çankaya Belediyesi'nin okul yönetimlerinin yanı sıra velilerden ve öğrencilerden de çok sayıda teşekkür mektubu aldığı ifade edildi.

Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, teşekkür mektupları almaktan çok mutlu olduklarını ifade ederek, mektuplarda yer alan içten satırların çalışma şevklerinin artmasına neden olduğunu söyledi. İlçedeki okulların yeni eğitim öğretim yılına hazır girmesi için yaz tatili boyunca çalışarak ilçedeki okulların tamirat, tadilat ve malzeme eksiklerini gideren Çankaya Belediyesi'nin, boya malzemesi sağlanmasından istinat duvarı yapımına, tören alanlarının asfaltlanmasından sınıflardaki sıraların bakımının yapılmasına, oturma grubu ve spor araçları desteğine kadar pek çok alanda okullarda destek çalışması yürüttüğü kaydedildi. - ANKARA

Çankaya Belediyesi Takdirname Aldı
Çankaya Belediyesi Takdirname Aldı
Çankaya Belediyesi Takdirname Aldı
Çankaya Belediyesi Takdirname Aldı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Çankaya Belediyesi Takdirname Aldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Yeni Malatyaspor, Gençlerbirliği'ni geriden gelerek 2-1 mağlup etti Camiye gitmek için yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı adam, canından oldu Ermenistan ordusu tükeniyor! Bu kez de 15 yaşın altındaki çocukları cepheye sürmeye başladılar Polisten kaçan şüpheli 5 metre yükseklikten atlayıp ayağını kırdı, üzerinden de 6 kilo uyuşturucu çıktı Daha büyük bir acı yok! Otomobilin arkasında duran oğlunu fark etmeyerek 25 metre sürükledi Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı