Çankırı'da Bin 500 Ihlamur Ağacı Dikildi - Son Dakika

Çankırı'da Bin 500 Ihlamur Ağacı Dikildi

20.02.2018 15:06
Çankırı'da Bin 500 Ihlamur Ağacı Dikildi, System.String[]

Çankırı'da ağaçlandırma çalışmaları kapsamında şehrin kokusu ve görüntüsünü güzelleştirmek için bin 500 adet ıhlamur ağacı dikildi.

Çankırı'da ağaçlandırma çalışmaları kapsamında şehrin kokusu ve görüntüsünü güzelleştirmek için bin 500 adet ıhlamur ağacı dikildi.

Çankırı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehri ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmaları kapsamında Ankara yolu, şehir içi ve parklara toplamda bin 500 adet ıhlamur ağacı dikti.

Belediye Başkanı İrfan Dinç, yaptığı yazılı açıklamada, son üç yıl içerisinde şehir merkezine diktikleri ıhlamur ağaçlarının sayısının bin 500'ü bulduğunu ifade etti.

Ihlamur ağaçlarının çevre kirliliğine karşı güzel bir tercih olduğunu belirten Dinç, "Diktiğimiz her ağaca ve gerçekleştirdiğimiz her çalışmaya halkımızın sahip çıkmasını bekliyoruz." ifadesini kullandı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çankırı'da Bin 500 Ihlamur Ağacı Dikildi - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Türk gemisinde yapılan hukuksuz aramaya Bakan Akar'dan sert tepki: İrini Harekatı başlangıcından beri sakat doğmuş bir harekat Mustafa Denizli'nin açtığı davayı kaybeden kayınbiraderi hapis cezasına çarptırıldı Azerbaycan şehidinin kabrinde Galatasaray bayrağı dalgalanıyor Bilim Kurulu Üyesi Özlü Türkiye'de denenen Çin aşısıyla ilgili konuştu: Herhangi bir yan etki görülmedi Sokaklarda tek başında yaşıyordu! Cansız bedeni dere kenarında bulundu Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun'dan akılalmaz sözler: Kudurun Eşi teknik direktörü eleştirdi, yıldız futbolcu kadro dışı bırakıldı Daireleri gezme bahanesiyle inşaata giren kadın, intihara kalkıştı