Çankırı'nın Yeni Valisi Mesut Köse Oldu - Son Dakika

Çankırı'nın Yeni Valisi Mesut Köse Oldu

01.06.2016 10:42
Çankırı'nın Yeni Valisi Mesut Köse Oldu, System.String[]

Valiler Kararnamesi ile Çankırı Valiliğine, Vahdettin Özcan'ın yerine Gıda Tarım ve Hayvancılık Müşaviri Mesut Köse atandı.

Valiler Kararnamesi ile Çankırı Valiliğine, Vahdettin Özcan'ın yerine Gıda Tarım ve Hayvancılık Müşaviri Mesut Köse atandı. 2011 yılında Çankırı Valisi olarak görevlendirilen ve eylemli valiler arasında en uzun görev yapan Vahdettin Özcan ise valiler kararnamesi ile Merkeze çekildi.

Valiler Kararnamesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalandı. 24 ile yeni vali atanırken, 26 ilin valisi kendi aralarında yer değiştirdi. Kararnamede 22 vali ise merkeze alındı.

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Güncel Çankırı'nın Yeni Valisi Mesut Köse Oldu - Son Dakika


Son Dakika

Biden'ın yemin töreninde görevli 12 muhafız görevden alındı Kuzey Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker, Kosova'ya sığındı Ümitcan Uygun'un ağabeyi, Müge Anlı'yı ölümle tehdit etti Eski milli futbolcu ve MHP Milletvekili Saffet Sancaklı: Spor Bakanı olmak istiyorum Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! 4 gruptakilere aşı yapılmayacak Meteoroloji'den 5 il için kuvvetli kar yağışı ve çığ uyarısı Mafya liderinin mezarı başında esrarengiz cinayet ABD'den Hindistan'a S-400 tehdidi: Türkiye'ye benzer yaptırımları uygularız