Canlı Bombayım Kendimi Patlatacağım" Diye Kendini İhbar Etti - Son Dakika

Canlı Bombayım Kendimi Patlatacağım" Diye Kendini İhbar Etti

23.01.2019 06:35

"Canlı bombayım kendimi patlatacağım" diye kendini ihbar etti Adana'da kendisini canlı bomba olarak ihbar eden bir kişi," O muhtar olduysa ben vali olurum" dediADANA - Adana'da bir kişi ankesörlü telefonla polisi arayarak kendisini "ben canlı bombayı kendimi patlatacağım" diye etti.

"Canlı bombayım kendimi patlatacağım" diye kendini ihbar etti

Adana'da kendisini canlı bomba olarak ihbar eden bir kişi," O muhtar olduysa ben vali olurum" dedi

ADANA - Adana'da bir kişi ankesörlü telefonla polisi arayarak kendisini "ben canlı bombayı kendimi patlatacağım" diye etti. Kısa sürede yakalanan zanlı basın mensuplarına," O muhtar olduysa ben vali olurum" diye ilginç bir cevap verdi.

Olay, Seyhan İlçesi'nde bulunan Adana Merkez Otogarı'nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ismi öğrenilemeyen bir kişi otogar içerisinde bulunan ankesörlü telefon ile 155 polis imdat hattını aradı. Polisi aradıktan sonra, canlı bombayı kendimi patlatacağım diye kendisini ihbar etti. Bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Otogarda yapılan çalışmada ihbarı gerçekleştiren kişi yakalandı.

Şahsın üzeri didik aranırken her hangi bir suç unsuruna rastlanmazken ihbarın olumsuz olduğu anlaşıldı. Şahıs gözaltına alındı. Polis aracına bindirildiği sırada bansın mensuplarının kendini neden canlı bomba olarak ihbar ettin sorusuna," O muhtar olduysa vali ben olurum" diye cevap verdi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Canlı Bombayım Kendimi Patlatacağım Diye Kendini İhbar Etti
Canlı Bombayım Kendimi Patlatacağım Diye Kendini İhbar Etti
Canlı Bombayım Kendimi Patlatacağım Diye Kendini İhbar Etti
Canlı Bombayım Kendimi Patlatacağım Diye Kendini İhbar Etti

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Canlı Bombayım Kendimi Patlatacağım' Diye Kendini İhbar Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki yangında mahalleli, evleri yanmasın diye gözyaşlarıyla dua ettiler Hükümete tepki gösteren milletvekili, kürsüde kolunu kesip kanını akıttı Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Freni patlayan araç uçuruma yuvarlandı! 1 kişi hayatını kaybetti Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar