Bir Şüpheli, "Canlı Bombayım Kendimi Patlatacağım" Diye Kendini İhbar Etti - Son Dakika

Bir Şüpheli, "Canlı Bombayım Kendimi Patlatacağım" Diye Kendini İhbar Etti

23.01.2019 06:37

Adana'da bir şüpheli, polisi arayarak kendisini "Ben canlı bombayım kendimi patlatacağım" diye ihbar etti. Yakalanan şüphelinin "O muhtar olduysa ben vali olurum" demesi dikkat çekti.

Adana'da bir kişi ankesörlü telefonla polisi arayarak kendisini "Ben canlı bombayı kendimi patlatacağım" diye ihbar etti. Kısa sürede yakalanan zanlı basın mensuplarına, "O muhtar olduysa ben vali olurum" diye ilginç bir cevap verdi.

ÇOK SAYIDA EKİP SEVK EDİLDİ

Olay, Seyhan İlçesi'nde bulunan Adana Merkez Otogarı'nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ismi öğrenilemeyen bir kişi otogar içerisinde bulunan ankesörlü telefon ile 155 polis imdat hattını aradı. Polisi aradıktan sonra, canlı bombayı kendimi patlatacağım diye kendisini ihbar etti. Bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Otogarda yapılan çalışmada ihbarı gerçekleştiren kişi yakalandı.

"O MUHTAR OLDUYSA BEN VALİ OLURUM"

Şahsın üzeri didik aranırken her hangi bir suç unsuruna rastlanmazken ihbarın olumsuz olduğu anlaşıldı. Şahıs gözaltına alındı. Polis aracına bindirildiği sırada basın mensuplarının kendini neden canlı bomba olarak ihbar ettin sorusuna, "O muhtar olduysa vali ben olurum" diye cevap verdi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir Şüpheli, Canlı Bombayım Kendimi Patlatacağım Diye Kendini İhbar Etti
Bir Şüpheli, Canlı Bombayım Kendimi Patlatacağım Diye Kendini İhbar Etti
Bir Şüpheli, Canlı Bombayım Kendimi Patlatacağım Diye Kendini İhbar Etti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Bir Şüpheli, 'Canlı Bombayım Kendimi Patlatacağım' Diye Kendini İhbar Etti - Son Dakika

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Koronavirüs salgınının başladığı tarihten bu yana Fransa'da, en yüksek günlük vaka sayısına ulaşıldı Evinde cansız bedeni bulunan gencin şüpheli ölümü polisi harekete geçirdi Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisini geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot