Canlı yayın kazası yaşayan Sıla, ilk kez konuştu: Güldük geçtik - Son Dakika

Canlı yayın kazası yaşayan Sıla, ilk kez konuştu: Güldük geçtik

7 gün önce

Takipçilerine moral vermek için evinden canlı yayın yaparak konser veren Sıla, yaşadığı canlı yayın kazasıyla ilgili paylaşım yaparak kendisini eleştirenlere "Biz güldük geçtik" dedi.

Şarkıcı Sıla, koronavirüsün Türkiye'ye gelmesinin ardından evlerinden çıkmayan hayranları için evinden canlı yayın yaparak konser verdi. Sıla'nın yayını kapattığını zannederek kendini koltuğa attığı anlar ise sosyal medyada gündem oldu. Görüntülerinden dolayı birçok kişi tarafından tiye alınan Sıla, Instagram hesabından canlı yayın kazası hakkında ilk kez konuştu.

"ŞEVKLE YAPTIĞIM YAYINA ÇİRKİNLİK YARAŞTIRILIYOR"

Yayını kapattığını zannederek kendisini koltuğa atan ve sonrasında panikleyerek yayını kapatan Sıla, konu hakkında şunları söyledi: "Heyecanla, şevkle en çok da şifa niyetine yaptığım o canlı yayına türlü çirkinlik yaraştırılıyormuş. Elbet bazıları tarafından. Teknoloji kabiliyetli biri değilim, hep başka heveslerim oldu bu hayatta. Canlı yayını kapatmadığımı fark ettiğimde kötü niyet içermediği, aslen heyecanımdan kurtulduğumu içerdiği için ve gırgır olduğundan güldük geçtik buna. Ama ah o fesat beri durur mu fesat! İşte, biz o fesadı her daim fırsata çevirmek için burada olacağız. Yeni bir şarkı üstündeydik biz mesela iki gün önce. Dün başka bir şarkının temeli atıldı. Bugün iki satır var yeni, defterde. Yan yana olmak gerekmiyor bunları yapmak için. Üstelik Türkçe'de yan yana ayrı yazılıyor. Bırakın kendi dört duvarınızdan taşanı, içeride kim bilir neler var! Salın biz de şahit olmayalım mı?"

NE OLMUŞTU?

Canlı yayın yapan şarkıcı konser bitiminde hayranlarına veda ettikten sonra yayını kapattığını sandı. Rahat bir nefes alıp arkasına yaslanan Sıla'nın canlı yayının devam ettiğini görünce yaşadığı panik yüzüne yansıdı. Bu anlar ise sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı. Ünlü komedyen Şahan Gökbakar ise Sıla'nın bu hallerini Instagram hesabından yayınladığı videosuyla tiye aldı.

Canlı yayın kazası yaşayan Sıla, ilk kez konuştu: Güldük geçtik
Şahan Gökbakar, canlı yayını kapatamayan Sıla'yı tiye aldı

Instagram'dan konser veren Sıla, canlı yayını kapatamayınca panikledi


YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Son Dakika

Şarkıcı Mustafa Sandal, bazı bağış kampanyalarının bloke edilmesine tepki gösterdi
İyileşen koronavirüs hasta sayısı grafiğine Türkiye 20. sıradan giriş yaptı Beşiktaş'tan Milli Dayanışma Kampanyası'na 1 milyon 903 bin TL destek Serdar Ortaç'ın virüs paylaşımı Demet Akalın'ı kızdırdı: Boş yapmayın