CNN sunucusu, koronadan eşini kaybeden kadının hikayesini dinleyip canlı yayında gözyaşlarına boğuldu - Son Dakika

CNN sunucusu, koronadan eşini kaybeden kadının hikayesini dinleyip canlı yayında gözyaşlarına boğuldu

ABD medyasından CNN İnternational sunucusu Erin Burnett, koronavirüs salgını sebebi ile eşini kaybeden Maria Lewinger'ın hikayesine dayanamayarak canlı yayında gözyaşlarına boğuldu.

ABD medyasındann CNN İnternational sunucusu Erin Burnett, canlı yayında ağladı. Koronavirüs nedeniyle eşini kaybeden Maria Lewinger'ın hikayesini dinleyen Burnett, gözyaşlarına hakim olamadı.

EŞİNE YALVARMIŞ

CNN sunucusu Burnett, koronavirüs nedeniyle eşini kaybeden Maria Lewinger ile Cuma günü gerçekleştirdiği röportajda duygulandı. Lewinger 42 yaşındaki eşi Joseph Lewinger'ı kaybettikten sonra yaşadığı üzüntüyü canlı yayında anlattı. Lewinger, kocasına kendisini ve üç çocuğunu bırakmaması için yalvardığını anlatırken sunucu Burnett gözyaşlarını tutamadı.

CNN sunucusu, koronadan eşini kaybeden kadının hikayesini dinleyip canlı yayında gözyaşlarına boğuldu

SOSYAL MEDYADAN 'EVDE KALIN' FERYADI

Lewinger New York halkını evde kalmaları için uyarırken sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: ''Evde kalman için her zerrem ile sana yalvarıyorum! Eğer kocam başkalarını kurtarmak için ölmek zorunda kaldıysa, ölümünün de en az hayatı kadar etkileyici olduğu gerçeğiyle barışırım (bir gün). Ama bu sebepten dolayı olmalı!?''

CNN sunucusu, koronadan eşini kaybeden kadının hikayesini dinleyip canlı yayında gözyaşlarına boğuldu


Son Dakika

Irak'ta salgının başından bu yana bir günde görülen en yüksek vaka kaydedildi George Floyd için ilk cenaze töreni Minneapolis'te düzenlendi George Floyd protestolarına katılan eylemciler, polisi ateşe verdi ABD polisinin şiddeti bitmiyor! Yere ittikleri yaşlı adam, yerden kalkamadı Ukrayna'da bakıcı, ağlamasından rahatsız olduğu bebeği boğarak öldürdü Kel erkeklerde koronavirüsten hayatını kaybetme oranı daha yüksek Kadın iç giyim markası Victoria's Secret'ın İngiltere operasyonlarına kayyum atandı Suudi Arabistanlı bir baba, bebeğine kum yedirdi İzmir'de denize döktüğümüz Yunanistan'dan Türkiye'ye küstah "savaş" tehdidi "Kutlama zamanı değil" diyen Dünya Sağlık Örgütü, koronada ikinci dalganın eylül ayında başlayabileceğini açıkladı Salgının en büyük mağdurlarından hayat kadınları yaşadıkları zor durumu anlattı Fransa'da Türk anne 2 çocuğuyla havuzda ölü bulundu Trump, protestolara karşı orduyu devreye sokma planında geri adım attı Irkçılık karşıtı eylemlerde yasalar, Trump'ın elini güçlendiriyor: Orduyu sokağa çıkarabilir Putin'i çileden çıkaran olay! Yöneticileri azarladı: Sosyal medyadan mı öğreneceğiz?