Canlı Yayında Nefes Kesen Oryantal! - Son Dakika

Canlı Yayında Nefes Kesen Oryantal!

25.01.2017 17:11
Canlı Yayında Nefes Kesen Oryantal!

Renkli Sayfalar'a konuk olan ünlü oryantal Didem, gösterisi ile büyüledi.


Renkli Sayfalar'a konuk olan ünlü oryantal Didem, gösterisi ile büyüledi.Madonna'ya dans öğreten oryantal Didem, bu sabah konuk olduğu Renkli Sayfalar magazin programında Gülşen Yüksel'in ısrarını kıramadı ve seksi dans figürleri sergiledi.

YORUMLAR
500
Gibi dizisinin İlkkan'ı Kıvanç Kılınç ile olan 4 yıllık ilişkisini bitiren Sinem Ünsal, gönlünü rol arkadaş Halit Özgür Sarı'ya kaptırdı Gibi dizisinin İlkkan'ı Kıvanç Kılınç ile olan 4 yıllık ilişkisini bitiren Sinem Ünsal, gönlünü rol arkadaş Halit Özgür Sarı'ya kaptırdı İzleyicinin 'Hepinizi dövesim var' mesajını gören Hande Fırat çileden çıktı: Kimsin sen? Arkadaş gelsene, hadi gel! İzleyicinin 'Hepinizi dövesim var' mesajını gören Hande Fırat çileden çıktı: Kimsin sen? Arkadaş gelsene, hadi gel! 30 yıldır kanserle mücadele eden oyuncu ve şarkıcı Olivia Newton John, 73 yaşında hayatını kaybetti 30 yıldır kanserle mücadele eden oyuncu ve şarkıcı Olivia Newton John, 73 yaşında hayatını kaybetti
Kaynak: Milliyet.com.tr

Son Dakika Yaşam Canlı Yayında Nefes Kesen Oryantal! - Son Dakika

Bu haber Milliyet.com.tr tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Milliyet.com.tr tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Milliyet.com.tr kurumudur.

Advertisement