Son Dakika Haberleri: Canlı Yayında Olduğunu Öğrenen Rus Spiker Neye Uğradığını Şaşırdı

Canlı Yayında Olduğunu Öğrenen Rus Spiker Neye Uğradığını Şaşırdı

5 gün önce

Rusya'da spiker canlı yayına geçildiğini fark etmeyince kamera arkasındakiler tarafından "ceketini yere at" diyerek uyarıldı. Canlı yayındaki o anlar izleyenleri güldürdü.

Rusya'nın yerel televizyon kanallarından O TV Sakhalin'de spikerlik yapan Maria Ryabova isimli kadın, canlı yayında olduğunu fark edince ne yapacağını şaşırdı. Üstüne altığı montu bir anda fırlatan kadın, hiçbir şey olmamış gibi yayına devam etti.

"CEKETİNİ ÇIKAR VE YERE AT!"

Rusya'daki Zafer Bayramı kutlamaları ile ilgili haberi anons etmek için kameralar karşısına geçen kadın canlı yayının başladığını fark etmeyince kamera arkasındakiler tarafından uyarıldı. Ceketini çıkar ve yere at diye seslenilmesi üzerine yayının başladığını anlayan kadın hemen üzerindekileri çalılıklara doğru atarak anonsa başladı. O anlar seyirciler tarafından canlı yayında tebessümle karşılandı.


YORUMLAR (21)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Amazon, Türkiye'den Ayakkabı Firması Satın Almak İstiyor Belçika'nın Dünya Kupası Kadrosu Açıklandı! Romalı Naiggolan Kadroya Alınmadı

Beşiktaşlı Mitrovic ve Vida Hırvatistan Milli Takımının Kadrosunda Yer Aldı Kıbrıs'tan AB'ye Yardım Çağrısı: Akkuyu Nükleer Santralini Durdurun