Son Dakika Haberleri: Canlı Yayında Yüz Efektlerini Açık Unutan Kişi, Sosyal Medyayı Salladı

Canlı Yayında Yüz Efektlerini Açık Unutan Kişi, Sosyal Medyayı Salladı

2 ay önce

Ordu'nun Mesudiye ilçesinde, kar yağışı nedeniyle mahsur kaldığı anları canlı yayın yaparak arkadaşlarıyla paylaşmak isteyen vatandaşın yüz efektlerini açık unuttuğu video, sosyal medyada kullanıcılar tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Ordu'nun Mesudiye ilçesinde kar yağışını canlı yayın yaparak arkadaşlarıyla paylaşmak isteyen vatandaşın videosu sosyal medyada olay oldu.

CANLI YAYINDA YÜZ EFEKTLERİNİ AÇIK UNUTTU

Yoğun kar nedeniyle mahsur kaldığı anları arkadaşları ile paylaaşmak isteyen vatandaş, face effect olarak bilinen yüz efektini açık unuttuğu anlar komik görüntülere neden oldu.

Yüzünün neden değiştiğini bir türlü anlayamayan vatandaş arkadaşlarından yardım istedi. Arkadaşlarından da aradığı yardımı göremeyen vatandaş kısa süre sonra videoyu sonlandırdı.

SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU

Ordu Mesudiye'de çekilen görüntüler sosyal medyada yüzderce kişi tarafından paylaşıldı. Kısa sürede bir çok kişi tarafından izlenen video, kullanıcılar tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.


YORUMLAR


İstanbullu Gelin'de Arabadaki Cinsel İlişki Sahnesi Sosyal Medyada Tepki Topladı 18 Liraya Aldı, 10 Bin Liraya Bile Satmıyor! Bisikletine Yaptıklarını Görenler Hayrete Düşüyor

Türkiye'nin Operasyonları Sonrası Köşeye Sıkışan YPG, Esad'dan Yardım İstedi