Canlı yayındaki yorumcu, Biden'ın kazandığını öğrenince gözyaşlarını tutamadı - Son Dakika

Canlı yayındaki yorumcu, Biden'ın kazandığını öğrenince gözyaşlarını tutamadı

08.11.2020 11:10

CNN International'da seçim programında yer alan bir yorumcu canlı yayında Joe Biden'ın ABD'deki başkanlık seçimlerini kazandığını öğrendikten sonra gözyaşlarını tutamadı.

CNN International'da siyaset programında bulunan yorumcu canlı yayında, "Artık ebeveyn olmak daha kolay. Çocuklarınıza karakter önemli demek artık daha kolay, doğruyu söylemek önemli. İyi bir insan olmak önemli. Artık bir sürü insanın işi daha kolay" dedi.

"MÜSLÜMANSANIZ, BAŞKANIN SİZİ İSTEMEMESİNDEN KORKMANIZA GEREK YOK"

Yorumcu sözlerine şu ifadelerle devam etti: "Eğer Müslümansanız başkanın sizi istememesinden korkmanıza gerek yok. Eğer göçmenseniz, bebeğinizin alınmasından ya da kovulmaktan korkmanıza gerek yok. Ya da kovulmaktan korkmanıza gerek yok. Bu acı çeken bir sürü kişinin içini rahatlatacak. 'Nefes alamıyorum' sadece Floyd değildi. Böyle hisseden bir sürü kişi vardı"

Canlı yayındaki yorumcu, Biden'ın kazandığını öğrenince gözyaşlarını tutamadı

Son Dakika Dünya Canlı yayındaki yorumcu, Biden'ın kazandığını öğrenince gözyaşlarını tutamadı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Dev kargo gemisi, zodyak botla nasıl kaçırıldı? Konunun uzmanı, korsanların korkunç yöntemini anlattı Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti İtalya'da veri hatası nedeniyle bir hafta sokağa çıkma kısıtlaması uygulandı Deniz Akkaya, iç çamaşırlı yatak pozlarıyla sosyal medyayı salladı Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu Erkek arkadaşı, 16 yaşındaki kız çocuğunu istismar etti! Mide bulandıran olay karnı büyüyünce ortaya çıktı Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in küvet sahnesi gündeme damga vurdu Yasmin Erbil kırmızı elbiseli pozuyla nefesleri kesti