Cansu Dere, Aşk Dedikodularına Günler Sonra Cevap Verdi: Engin'le Aramızda Bir Şey Yok - Son Dakika

Cansu Dere, Aşk Dedikodularına Günler Sonra Cevap Verdi: Engin'le Aramızda Bir Şey Yok

Cansu Dere, Engin Akyürek ile aşk yaşadığı dedikodularına günler sonra cevap verdi. Dere, "Aramızda bir şey yok" diyerek aşk haberlerine sevinenleri üzecek sözler söyledi.

Engin Akyürek'le birlikte olduğu öne sürülen Cansu Dere, aşk iddiasına nokta koydu.

"ÖYLE BİR ŞEY YOK"

Cansu Dere, kendisi gibi oyuncu Engin Akyürek'le aşk yaşadığı iddiasını kesin bir dille yalanladı. Güzel oyuncu, "Yok Suadiye'de buluşuyoruz. Yok gizli gizli görüşüyoruz. Öyle bir şey yok. Olsa zaten görürdünüz" diyerek aşk iddiasını sonlandırdı.

Cansu Dere, Aşk Dedikodularına Günler Sonra Cevap Verdi: Engin'le Aramızda Bir Şey Yok
YORUMLAR (2)

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Okulları daha güvenli bir ortamda açabilmek için günde 100 bin test yapalım İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit oldu AK Parti'den döviz hareketliliğiyle ilgili açıklama: Ekonomik göstergelere bakmayanlar samimi değilsiniz Cinsiyetçi küfür eden Murat Övüç'e bir darbe daha! Yerine Yeşim Salkım çıkacak Güzel oyuncu Hande Soral, yeni imajıyla beğeni topladı Yunanistan ve Mısır'ın imzaladığı anlaşmaya Türkiye'den yanıt gecikmedi! Yeni Navtex ilan edildi Ünlü model Günay Musayeva, AVM çıkışı sütyensiz görüntülendi Bakan Koca, Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesini eleştirenlere İngilizlerin yayınıyla yanıt verdi Trabzonspor'la sözleşmesi sona eren Jose Sosa, Fenerbahçe'ye önerildi Dereye elektrik verip balık tutmaya çalışan genç, akıma kapılıp yaşamını yitirdi Konut ve taşıt kredisi faizleri yükseltildi "İnek sağmaya gidiyorum" diye evden çıkan Özlem'den 3 gündür haber alınamıyor İngiliz güzel Chloe Ferry, yeni kalça estetiği yaptırdıktan sonra objektiflere poz verdi Karabük'te Kurban Bayramı'nın ikinci gününden itibaren vaka sayıları arttı 8 yaşındaki kardeşini katleden cani ağabeyin sözleri olaydan daha vahim: Bilerek ve isteyerek öldürdüm