Son Dakika Haberleri: Cansu Taşkın Meslektaşlarına Meydan Okudu

Cansu Taşkın Meslektaşlarına Meydan Okudu

2 ay önce

Geçen gün düzenlenen midye yeme yarışmasına katılan manken Cansu Taşkın, Yediren Adam lakaplı kokoreç ve midye ustasının elinden 78 adet midye yedi.

Paylaştığı fotoğraflarla adından söz ettiren manken Cansu Taşkın, midye yiyerek meslektaşlarına meydan okudu.78 tane midye yemesine rağmen zayıf olduğunu söyleyen Taşkın, "Mankenler benim rekorumu asla kıramazlar" dedi.

Manken arkadaşlarına büyük bir taş atan Cansu Taşkın, yeni dönemde büyük defilenin baş mankeni olduğunu ve yemeklerle arasının çok iyi olduğunu da dile getirdi.

"REKORUMU AŞTIM"

Midyeleri büyük bir iştahla yiyen Taşkın, "normal de bu kadar midyeyi asla yiyemem fakat bu sefer rekorumu aştım" dedi.

"DİĞER MANKENLER BENİM REKORUMU ASLA KIRAMAZ"

Öte yandan Taşkın, "Ben her istediğimi yiyorum. Az öncede 78 tane midye yedim ama yinede sıfır bedenim. Diğer mankenler benim bu rekorumu asla kıramazlar, her zaman rejim ve sporla formda kalmaya çalışıyorlar ve gördünüz üzere benim öyle dertlerim yok" diyerek meslektaşlarını kızdıracak iddialı cümleler kurdu.

Haber Yayın Tarihi : 19.03.2019 02:54 Kaynak: Bültenler

YORUMLAR


97 İşçinin İşten Çıkarıldığı Belediyede, Engelli Kadrosundaki İşçi İntihara Kalkıştı Saynur Öztürk, Eşi Hasan Ali Kaldırım'ı Aldattı mı? Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı İBB'nin Sitesinde Dikkat Çeken Atatürk Detayı