Son Dakika Haberleri: Çanta Tutkusuyla Tanınan Sosyetik İş Kadını Bahar Şer, 545 Bin TL'ye Çanta Aldı

Çanta Tutkusuyla Tanınan Sosyetik İş Kadını Bahar Şer, 545 Bin TL'ye Çanta Aldı

4 ay önce

Aynı markanın farklı renkteki çantalarını kullanmasıyla tanınan iş kadını Bahar Şer, yeni çantası için bir daire parasını gözden çıkartarak 545 bin TL ödedi.

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Ozan Şer'in iş kadını eşi Bahar Şer, lüks harcamalarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Çanta tutkusuyla tanınan Bahar Şer, son olarak ünlü bir markanın çantası için bir daire parasını gözden çıkartarak 545 bin TL ödedi.

545 BİN TL'YE ÇANTA ALDI

Cemiyet hayatının tanınmış simalarından Bahar Şer, aynı model çantanın farklı renklerini takmasıyla biliniyor. Çanta tercihlerinde değişimi sevmeyen Şer, son olarak aldığı çanta için bir daire parasını gözden çıkardı. Türkiye'de en çok aynı markanın çantasına sahip olan kişilerin başında gelen Bahar Şer'in çantaya 79 bin 500 euro yani yaklaşık 545 bin TL verdiği iddia edildi.

Bahar Şer'in 545 bin TL'lik çantası

315 BİN TL'YE ÇANTA ALMIŞTI

Sosyetik iş kadını Bahar Şer, son olarak da geçtiğimiz sene yine aynı marka bir çantaya 315 bin lira vererek sosyete dünyasında gündem olmuştu.

İşte Bahar şer'in aynı model çantaları...


YORUMLAR


Polisin Baskın Yaptığı İş Yerlerinde Flash Bellekle Oynanan Kumar Yöntemi Açığa Çıktı Optimar Araştırma, Türkiye Genelinde Yaptığı Seçim Anketinin Sonuçlarını Yayınladı

Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu