Çantasından Esrar Çıkan Şahıstan Polise: Şekerime İyi Geliyor - Son Dakika

Çantasından Esrar Çıkan Şahıstan Polise: Şekerime İyi Geliyor

08.09.2012 15:20
Çantasından Esrar Çıkan Şahıstan Polise: Şekerime İyi Geliyor, System.String[]

Eskişehir'de bir vatandaşın tren garının tuvaletinde unuttuğu çantasından esrar maddesi çıktı.

Eskişehir'de bir vatandaşın tren garının tuvaletinde unuttuğu çantasından esrar maddesi çıktı. Gözaltına alınan şüpheli, polisten kurtulmak için esrarın şeker hastalığına iyi geldiğini ve bu yüzden aldığını savundu.

Eskişehir'in Tepebaşı ilçesinde bulunan tren garında meydana gelen olayda, tuvalete giden R.Y.(40) çantasını unutarak tuvaletten çıktı. Unutulan çantayı bulan tuvalet görevlisi durumu tren garındaki polis ekiplerine haber verdi. Polisler sahibini belirleyebilmek için inceledikleri çantanın içinde bir miktar esrar maddesi olduğunu belirledi.

Bu sırada çantayı tuvalette unuttuğunu hatırlayan ve tren garına geri dönen R.Y. adlı şahıs polis tarafından gözaltına aldı. Çantanın içindeki esrar maddesinin sorulması üzerine şüpheli R.Y. ilginç bir bahaneye başvurdu. İfadesinde, esrarın şeker hastalığına iyi geldiğini savunan R.Y. bunu denemek için esrar aldığını belirtti. Esrarı Bursa'dan tanımadığı bir şahıstan aldığını söyleyen R.Y, kendisinin esrar kullanmadığını savundu.

Gözaltına alınan şahsın ifadelerini çelişkili bulan polis ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Çantasından Esrar Çıkan Şahıstan Polise: Şekerime İyi Geliyor - Son Dakika


Son Dakika

Enkaz altında kalan gencin ekiplere "Abi sen gitme" deyişi yürekleri dağladı Enkaz altındaki küçük kızın kurtarılma anı kameralara yansıdı! Babasının sözleri herkesi duygulandırdı Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı İzmir Tabip Odası Genel Sekreteri'nin eşi ve 2 çocuğu, depremde enkaz altında kalarak yaşamını yitirdi Son Dakika: Trabzonspor, evinde Kasımpaşa'ya 4-3 mağlup oldu Galatasaray-Bakken Bears maçı koronavirüs nedeniyle ertelendi Deprem sonrası aşağılayıcı paylaşımlarda bulunan 6 kullanıcı tespit edildi 6,6'lık depremin ardından milyonluk rezidanslar oturulamayacak hale geldi