Son Dakika Haberleri: Çantasının çalındığını iddia eden kadın, sinir krizi geçirdi

Çantasının çalındığını iddia eden kadın, sinir krizi geçirdi

26 gün önce

Bursa'da mesai bitiminde evine gitmek için hazırlık yaptığı sırada çantasının olmadığını fark eden Arzu C. isimli kadının sinir krizi geçirmesi üzerine polis ekipleri zor anlar yaşadı.

Bursa'da, Arzu C. (32) çalıştığı yerde çantasının çalındığı iddiasıyla polise başvurdu. Sinir krizi geçiren Arzu C., polise zor anlar yaşattı.

MESAİ BİTİMİNDE ÇANTASININ OLMADIĞINI FARK ETTİ

Olay, Osmangazi ilçesi Altıparmak Caddesi'nde sabah saatlerinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, bir eğlence merkezinde çalışan Arzu C., mesai bitiminde evine gitmek için hazırlık yaptığı sırada çantasının olmadığını fark etti. Bir süre çantasını arayan Arzu C., çalındığı iddiasıyla durumu polise bildirdi.

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Olay yerine gelen polis ekipleri Arzu C.'nin ifadesini aldı. Ancak Arzu C., bu sırada sinir krizi geçirdi. Polis ekiplerine zor anlar yaşatan Arzu C., olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Çekirge Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis ekipleri, Arzu C.'nin çantasını bulmak için soruşturma başlattı.

Çantasının çalındığını iddia eden kadın, sinir krizi geçirdi
Haber Yayın Tarihi: 19.09.2019 11:37 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Vergi cezalarında uzlaşmayla indirim
Tarım Bakanlığı'nın kara listesindeki bu çikolata ve içeceklere dikkat Son Dakika: Terör örgütü YPG'nin havanlı saldırısı sonrası şehit sayısı 2'ye yükseldi